Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

2019

Mistrovství České republiky, 1.6.2019, Dubňany

1. (25 závodnic)

5. místo Anna Bravencová - 1. místo švihadlo

2. (25 závodnic)

7. místo Hana Konečná

12. místo Veronika Slezáková

24. místo Adéla Hylšová

3. (25 závodnic)

22. místo Rozálie Hakalová

4. (25 závodnic)

17. místo Kristýna Jiroušková

20. místo Patricie Stefanie Hakalová

5. (23 závodnic)

II. Vícemistryně ČR Sabrina Múčková

25 družstev

Mistryně ČR, 1. místo - Sabrina Múčková

15. místo družstvo Jihomoravská oblast č. 5 - Hana Konečná

16. místo družstvo Jihomoravská oblast č. 3 - Veronika Slezáková, Kristýna Jiroušková

21. místo družstvo GyTa Kyjov - Anna Bravencová, Adéla Hylšová, Rozálie Hakalová, Patricie Stefanie Hakalová

 

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje, 25.5.2019, Podolí

0.B (21 závodnic)

12. místo Nicol Plchová

18. místo Štěpánka Vnučková

0.A (16 závodnic)

11. místo Ema Valová

1. (53 závodnic)

14. místo Anna Bravencová - postup na MČR

24. místo Jana Kölbelová

32. místo Viktorie Jungová

38. místo Michaela Hylšová

45. místo Barbora Marie Možíšová

53. místo Emma Doležalová

2. (24 závodnic)

3. místo Veronika Slezáková - postup na MČR

5. místo Hana Konečná - postup na MČR

6. místo Adéla Hylšová - postup na MČR

3. (16 závodnic)

7. místo Rozálie Hakalová - postup na MČR

9. místo - Kateřina Medunová

4. (9 závodnic)

3. místo Kristýna Jiroušková - postup na MČR

7. místo Patricie Stefanie Hakalová - postup na MČR

5. (5 závodnic)

1. místo a Oblastní přebornice Sabrina Múčková - postup na MČR

 

Břeclavský sněhulák, 8.5.2019, Břeclav

1. (40 závodnic)

10. místo Anna Bravencová

12. místo Jana Kölbelová

27. místo Lucie Damborská

29. místo Michaela Hylšová

33. místo Barbora Marie Možíšová

34. místo Viktorie Jungová

 

Zlínský střevíček, 1.5.2019, Zlín

0.B (25 závodnic)

7. místo Nicol Plchová

17. místo Emma Šimková

20. - 21. Štěpánka Vnučková

0.A (30 závodnic)

22. místo Ema Valová

24. místo Pavlína Hlavinková

1.B (33 závodnic)

10. místo Michaela Hylšová

16. místo Barbora Marie Možíšová

27. místo Evelin Holešinská

1.A (40 závodnic)

13. místo Jana Kölbelová

22. místo Viktorie Jungová

26. místo Lucie Damborská

2.B (11 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová

2.A (17 závodnic)

4. místo Veronika Slezáková, 2. místo obruč

5. místo Hana Konečná

3.B (14 závodnic)

7. místo Rozálie Hakalová

9. místo Kateřina Medunová

12. místo Sylvie Damborská

4.B (3 závodnice)

3. místo Patricie Stefanie Hakalová

4.A (6 závodnic)

1. místo Kristýna Jiroušková

 

Okresní přebor, 30.4.2019, Veselí nad Moravou

0.B (12 závodnic)

1. místo a titul Okresní přebornice Nicol Plchová - postup na oblastní přebor

6. místo Emma Šimková - postup na oblastní přebor

7. místo Štěpánka Vnučková - 1. náhradnice na oblastní přebor

10. místo Barbora Chromá

0.A (5 závodnic)

2. místo Ema Valová - postup na oblastní přebor

4. místo Pavlína Hlavinková

5. místo Emma Fojtů

1. kategorie (16 závodnic)

1. místo a titul Okresní přebornice Anna Bravencová - postup na oblastní přebor

2. místo Lucie Damborská - postup na oblastní přebor

3. místo Barbora Marie Možíšová - postup na oblastní přebor

4. místo Jana Kölbelová - postup na oblastní přebor

6. místo Michaela Hylšová - postup na oblastní přebor

10. místo Viktorie Jungová - postup na oblastní přebor

11. místo Emma Doležalová - 1. náhradnice na oblastní přebor

12. místo Ema Trnková

13. místo Lucie Vlašicová

14. místo Evelin Holešinská

 

Žďárská pampeliška, 19.4.2019, Žďár nad Sázavou

2. kategorie (31 závodnic)

1. místo Hana Konečná

6. místo Veronika Slezáková

3. kategorie (21 závodnic)

8. místo Rozálie Hakalová

10. místo Sylvie Damborská

12. místo Kateřina Medunová

4. kategorie (19 závodnic)

5. místo Kristýna Jiroušková, 2. místo míč

14. místo Patricie Stefanie Hakalová

5. kategorie (14 závodnic)

1. místo Sabrina Múčková

 

Memoriál Milady Duckeové, 14.4.2019, Mariánské Lázně

1. kategorie, ročník 2010 (29 závodnic)

3. místo Anna Bravencová, 1. místo bez náčiní

6. místo Jana Kölbelová

1. kategorie, ročník 2011 (17 závodnic)

5. místo Michaela Hylšová

2. kategorie, ročník 2009 (13 závodnic)

5. místo Adéla Hylšová

2. kategorie, ročník 2008 (24 závodnic)

10. místo Hana Konečná

13. místo Veronika Slezáková

3. kategorie (22 závodnic)

17. místo Rozálie Hakalová

4. kategorie (22 závodnic)

10. místo Kristýna Jiroušková

11. místo Patricie Stefanie Hakalová

5. kategorie (12 závodnic)

7. místo Sabrina Múčková

soutěž družstev ( 21 družstev)

14. místo - Hylšová A., Hakalová R., Jiroušková, Múčková

 

Pohár města Kyjova, 6.4.2019, Dubňany

celkové výsledky

O.B kategorie (16 závodnic)

5. místo Nicol Plchová, 2. místo bez náčiní

13. místo Štěpánka Vnučková - 1. start v závodní kariéře

15. místo Barbora Chromá - 1. start v závodní kariéře

1.B kategorie (21 závodnic)

6. místo Michaela Hylšová

9. místo Barbora Marie Možíšová

19. místo Ema Trnková - 1. start v nové kategorii

21. místo Evelin Holešinská - 1. start v nové kategorii

1.A kategorie (27 závodnic)

15. místo Anna Bravencová

16. místo Jana Kölbelová

19. místo Lucie Damborská

23. místo Viktorie Jungová

27. místo Emma Doležalová

soutěž družstev dopoledne

6. - 8. místo Plchová, Hylšová M., Bravencová

14. místo Vnučková, Možíšová, Jungová

17. místo Chromá, Holešinská, Damborská L.

2.B kategorie (12 závodnic)

2. místo Adéla Hylšová, 1. místo švihadlo

2.A kategorie (17 závodnic)

5. místo Hana Konečná, 3. místo švihadlo

10. místo Veronika Slezáková

3. kategorie (15 závodnic)

10. místo Sylvie Damborská

11. místo Rozálie Hakalová

12. místo Kateřina Medunová

4.B kategorie (7 závodnic)

4. místo Patricie Stefanie Hakalová

4.A kategorie (5 závodnic)

2. místo Kristýna Jiroušková

5. kategorie (9 závodnic)

3. místo Sabrina Múčková, 1. místo volná sestava s kužely

soutěž družstev odpoledne

3. místo Hylšová A., Jiroušková, Múčková

12. - 13. místo Slezáková, Hakalová R., Hakalová P.

 

Třebovický čertík, 9.3.2019, Hlučín

1.B kategorie (2011) 17 závodnic

5. místo Michaela Hylšová - 1. start v nové kategorii

6. místo Barbora Marie Možíšová - 1. start v nové kategorii

1.A kategorie (2010) 21 závodnic

7. místo Anna Bravencová

14. místo Lucie Damborská

16. místo Viktorie Jungová

21. místo Jana Kölbelová

2. kategorie (2008,2009) 12 závodnic

2. místo Hana Konečná celkově, 1. místo švihadlo

3. místo Veronika Slezáková celkově, 2. místo obruč

4. místo Adéla Hylšová celkově, 2. místo švihadlo 1. start v nové kategorii

3. kategorie (2006,2007) 12 závodnic

6. místo Rozálie Hakalová, 3. místo obruč 1. start v nové kategorii

7. místo Kateřina Medunová, 1. start v nové kategorii

12. místo Sylvie Damborská, 1. start v nové kategorii

4. kategorie (2003 - 2005) 7 závodnic

2. místo Kristýna Jiroušková

6. místo Patricie Stefanie Hakalová, 1. start v nové kategorii

7. místo Karolína Ilčíková

5. kategorie (2003 a starší) 8 závodnic

1. místo Sabrina Múčková, 1. start v nové kategorii

 

2018

​Finále Českomoravského poháru, 8.12.2018, Dubňany

3. kategorie švihadla

10. místo

V. kolo Moravského poháru, 1.12.2018 Dubňany

celkové výsledky

0.B - bez náčiní

9. místo - Lego I. (Paipeti Alexandra, Valová Ema, Trnková Ema, Hlavinková Pavlína, Vlašicová Lucie, Zicháčková Šárka)

10. místo - Lego II. (Chromá Barbora, Dlouhá Nela, Holešinská Evelin, Vnučková Štěpánka, Šimková Emma, Fojtů Emma, Jedovnická Kristýna)

0.A - bez náčiní

9. místo - Grácie (Damborská Lucie, Hylšová Adéla, Hylšová Michaela, Možišová Barbora Marie)

11. místo - Kočky (Jungová Viktorie, Bravencová Anna, Kölbelová Jana, Plachá Nikola)

1. kategorie - obruče

11. místo (Damborská Sylvie, Hakalová Rozálie, Medunová Kateřina, Konečná Hana, Slezáková Veronika)

3. kategorie - švihadla

6. místo (Jiroušková Kristýna, Ilčíková Karolína, Hakalová Patricie Stefanie, Vaňková Nina)

IV. kolo Moravského poháru, 18.11.2018 Brno

0.B

9. místo - Lego

O.A

11. místo - Grácie

Oblastní přebor linie B, 11.11.2018 Brno

3. kategorie

5. místo - švihadla

III. kolo Moravského poháru, 4.11.2018 Brno

0.B

10. místo - Lego

0.A

11. místo - Grácie

13. místo - Kočky

1. kategorie

10. místo - obruče

3. kategorie

8. místo - švihadla

II. kolo Moravského poháru, 28.10.2018 Zlín

0.A

8. místo - Kočky

9. místo - Grácie

1. kategorie

9. místo - obruče

3. kategorie

6. místo - švihadla

I. kolo Moravského poháru, 21.10.2018 Hlučín

0.A

9. místo - Grácie

11. místo - Kočky

1. kategorie

9. místo - obruče

3. kategorie

8. místo - švihadla

Mistrovství České republiky, 2.6.2018 Praha

celkové výsledky

1. 

5. místo Adéla Hylšová, 3. místo bez náčiní

4.

20. místo Kristýna Jiroušková

24. místo Karolína Ilčíková

 

Oddílový přebor, 29.5.2018 Kyjov

O.B

1. místo Žaneta Koníčková

2. místo Pavlína Hlavinková

3. místo Ema Valová

4. místo Nicol Plchová

5. místo Emma Šimková

6. místo Nela Dlouhá

7. místo Emma Fojtů

O.A

1. místo Barbora Marie Možíšová

2. místo Ema Trnková

3. místo Michaela Hylšová

4. místo Lucie Vlašicová

5. místo Evelin Holešinská

6. místo Šárka Zicháčková

7. místo Alexandra Paipeti

8. místo Leontýna Voráčová

1.

1. místo Adéla Hylšová

2. místo Sára Koníčková

3. místo Viktorie Jungová

4. místo Lucie Damborská

5. místo Anna Bravencová

6. místo Jana Kölbelová

7. místo Nikola Plachá

8. místo Emma Doležalová

2.

1. místo Veronika Slezáková

2. místo Hana Konečná

3. místo Sylvie Damborská

4. místo Rozálie Hakalová

5. místo Mária Trepáčová

6. místo Kateřina Medunová

7. místo Victoria Obiageli Mokolo

8. místo Veronika Večeřová

3. 

1. místo Patricie Stefanie Hakalová

2. místo Nina Vaňková

4.

1. Kristýna Jiroušková

2. Karolína Ilčíková

 

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje, 19.5.2018 Zlín

O.B (20 závodnic)

Žaneta Koníčková, 1.místo akrobacie, 2. místo celkově, 3. místo bez náčiní

12. místo Ema Valová

O.A (27 závodnic)

13. místo Barbora Marie Možíšová

20. místo Ema Trnková

1. (56 závodnic)

Adéla Hylšová, 2. místo švihadlo, 6. místo celkově, postup na MČR

12. místo Sára Koníčková

38. místo Anna Bravencová

48. místo Lucie Damborská

49. místo Viktorie Jungová

2. (38 závodnic)

14. místo Hana Konečná

15. místo Veronika Slezáková

16. místo Kateřina Medunová

20. místo Mária Trepáčová

25. místo Sylvie Damborská

33. místo Victoria Obiageli Mokolo

3. (15 závodnic)

7. místo Patricie Stefanie Hakalová, 1. náhradnice MČR

4. (8 závodnic)

Kristýna Jiroušková, 2. místo celkově a postup na MČR

Karolína Ilčíková, 6. místo celkově a postup na MČR

 

Jarní pohoda, 6.5.2018 Tábor

celkové výsledky

1. (20 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová

5. místo Sára Koníčková

6. místo celkově, 3. místo bez náčiní Anna Bravencová

8. místo Lucie Damborská

9. místo Viktorie Jungová

2. (36 závodnic)

5. místo Hana Konečná

7. místo Sylvie Damborská

8. místo celkově, 2. místo švihadlo Veronika Slezáková

13. místo Kateřina Medunová

17. místo Rozálie Hakalová

18. místo Mária Trepáčová

27. místo Victoria Mokolo

3. (14 závodnic)

9. místo Patricie Hakalová

4. (13 závodnic)

9. místo Kristýna Jiroušková

12. místo Karolína Ilčíková

Okresní přebor, 3.5.2018

0.A 

0.B

1.

0.B (12 závodnic)

3. místo Ema Valová - postup oblastní přebor

4. místo Žaneta Koníčková - postup oblastní přebor

5. místo Pavlína Hlavinková - 1. náhradnice

6. místo Nicol Plchová

8. místo Emma Šimková

10. místo Nela Dlouhá

11. místo Emma Fojtů

0.A (14 závodnic)

2. místo Barbora Marie Možíšová - postup oblastní přebor

5. místo Ema Trnková - postup oblastní přebor

7. místo Michaela Hylšová

8. místo Evelin Holešinská

9. místo Lucie Vlašicová

10. místo Šárka Zicháčková

13. místo Alexandra Paipeti

14. místo Leontýna Voráčová

1. (11 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová - postup oblastní přebor

2. místo Sára Koníčková - postup oblastní přebor

5. místo Anna Bravencová - postup oblastní přebor

6. místo Lucie Damborská - postup oblastní přebor

8. místo Nikola Plachá - postup oblastní přebor

9. místo Viktorie Jungová - 1. náhradnice

11. místo Emma Doležalová

 

Zlínský střevíček, 28.4.2018

O.A (32 závodnic)

9. místo Barbora Marie Možíšová

14. místo Ema Trnková

19. místo Michaela Hylšová

23. místo Lucie Vlašicová

27. místo Šárka Zicháčková

31. místo Evelin Holešinská

O.B (13 závodnic)

3. místo Ema Valová

12. místo Pavlína Hlavinková

0.C (13 závodnic)

3. místo Žaneta Koníčková

7. místo Nikol Plchová

​1.A (19 závodnic)

​1. místo Adéla Hylšová

1. B (40 závodnic)

2. místo Sára Koníčková

8. místo Lucie Damborská

12. - 13. místo Viktorie Jungová

15. místo Jana Kölbelová

23. místo Anna Bravencová

2. (31 závodnic)

8. místo Hana Konečná

10. místo Mária Trepáčová

17. místo Kateřina Medunová

21. místo Sylvie Damborská

22. místo Veronika Slezáková

3. (12 závodnic)

3. místo Patricie Hakalová

8. místo Nina Vaňková

4. (8 závodnic)

5. místo Kristýna Jiroušková

7. místo Karolína Ilčíková

 

Žďárská pampeliška, 21.4.2018

výsledky

1.B (21 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová

1.A (31 závodnic)

10. - 12.místo Anna Bravencová

13. místo Sára Koníčková

14. místo Jana Kölbelová

17. - 18. místo Lucie Damborská

19. místo Viktorie Jungová

2. (37 závodnic)

4. místo Veronika Slezáková

6. místo Mária Trepáčová

9. místo Hana Konečná

10. místo Kateřina Medunová

11. místo Adéla Kouřilová

19. - 20- místo Victoria Mokolo

3. (36 závodnic)

16. - 17. místo Patricie Hakalová

22. Nina Vaňková

4. (20 závodnic)

15. místo Kristýna Jiroušková

19. místo Karolína Ilčíková

 

Pohár města Kyjova, 7.4.2018

0.C (17 závodnic)

1. místo Žaneta Koníčková

6. místo Nicol Plchová - první start v závodní kariéře

13. místo Emma Šimková - první start v závodní kariéře

0.B (19 závodnic)

3. místo Ema Valová

14. místo Pavlína Hlavinková

18. místo Nela Dlouhá - první start v závodní kariéře

19. místo Emma Fojtů - první start v závodní kariéře

0.A (45 závodnic)

20. místo Ema Trnková

21. místo Barbora Marie Možíšová

27. místo Michaela Hylšová

30. místo Šárka Zicháčková

39. místo Leontýna Voráčová - první start v závodní kariéře

40. místo Evelin Holešinská

41. místo Alexandra Paipeti

42. místo Lucie Vlašicová

1.B (41 závodnic)

8. místo Sára Koníčková

23. místo Anna Bravencová

27. místo Jana Kölbelová

30. místo Nicola Plachá - první start v nové kategorii

33. místo Lucie Damborská - první start v nové kategorii

35. místo Viktorie Jungová - první start v nové kategorii

39. místo Emma Doležalová - první start v nové kategorii

1.A (21 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová

Soutěž družstev - dopoledne (29 družstev)

1. místo - družstvo ve složení Žaneta Koníčková, Sára Koníčková, Adéla Hylšová

19. místo - družstvo ve složení Ema Valová, Barbora Možíšová, Anna Bravencová

23. místo - družstvo ve složení Nicol Plchová, Ema Trnková, Lucie Damborská

24. místo - družstvo ve složení Pavlína Hlavinková, Michaela Hylšová, Jana Kölbelová

25. místo - družstvo ve složení Nela Dlouhá, Šárka Zicháčková, Nicola Plachá

27. místo - družstvo ve složení Emma Šimková, Evelin Holešinská, Viktorie Jungová

28. místo - družstvo ve složení Emma Fojtů, Emma Doležalová, Lucie Vlašicová

2.B (19 závodnic)

2. místo Veronika Slezáková

3. místo Hana Konečná - první start v nové kategorii

11. místo Victoria Mokolo

2.A (19 závodnic)

9. místo Adéla Kouřilová

10. místo Sylvie Damborská

11. místo Kateřina Medunová

13. místo Mária Trepáčová

16. místo Rozálie Hakalová

3. (16 závodnic)

5. místo Patricie Stefanie Hakalová

11. místo Nina Vaňková

4.C (8 závodnic)

6. místo Kristýna Jiroušková

7. místo Karolína Ilčíková

Soutěž družstev - odpoledne (15 družstev)

4. místo ve složení Kristýna Jiroušková, Patricie Hakalová, Veronika Slezáková

ostatní družstva bez pořadí

 

Břeclavský sněhulák, 17.3.2018

výsledky

0.C (8 závodnic)

1. místo Žaneta Koníčková

0.B (9 závodnic)

6. místo Ema Valová

8. místo Pavlína Hlavinková - první start v závodní kariéře

0.A (28 závodnic)

15. místo Barbora Marie Možíšová

1.B (21 závodnic)

8. místo Lucie Damborská

1. (29 závodnic)

2. místo Adéla Hylšová

7. místo Sára Koníčková

12. místo Anna Bravencová - první start v nové kategorii

15. místo Jana Kölbelová

 

BABY CUP, 10.3.2018, Brno

výsledky

0.B (20 závodnic)

3. místo Žaneta Koníčková

9. místo Ema Valová

0.A (22 závodnic)

7. místo Barbora Marie Možíšová

8. - 10. místo Michaela Hylšová, 3. místo bez náčiní - první závod v kariéře

18. místo Šárka Zicháčková

22. místo Evelin Holešinská - první závod v kariéře

1.B (19 závodnic) - pouze BN

15. místo Viktorie Jungová - první závod v nové kategorii

1.A (23 závodnic)

2. místo Adéla Hylšová

7. místo Sára Koníčková - první závod v nové kategorii

18. místo Jana Kölbelová - první závod v nové kategorii

2. (22 závodnic)

8. místo Veronika Slezáková

11. - 12. místo Mária Trepáčová a Veronika Kouřilová

13. místo Sylvie Damborská

14. místo Victoria Mokolo - první závod v nové kategorii

3. (13 závodnic)

4. místo Patricie Stefanie Hakalová, 2. místo míč

4. (8 závodnic)

3. místo Kristýna Jiroušková, 1. místo švihadlo

6. místo Karolína Ilčíková - první závod v kariéře

 

Třebovický čertík, 3.3.2018, Hlučín

výsledky

2. (17 závodnic)

4. místo Kateřina Medunová

11. místo Veronika Slezáková - první závod v nové kategorii

13. místo Adéla Kouřilová

15. místo Mária Trepáčová

3. (7 závodnic)

4. místo Patricie Stefanie Hakalová

4. (6 závodnic)

4. místo Kristýna Jiroušková - první závod v nové kategorii

5. místo Karolína Uhýrková - první závod v nové kategorii

 

2017

Celkové výsledky Českomoravského poháru 2017

2017-cmp-celkove-vysledky.pdf

 

VII. kolo Českomoravského poháru, 2.12.2017 Dubňany

výsledky VII. kolo ČMP.pdf

 

Kohoutovický pohár, 19.11.2017, Brno

O.B

3. místo Lego

O.A

3. místo Lego

Mikulášský pohár, 12.11.2017, Brno

O. B (6 skladeb)

4. místo Lego

O.A ( 11 skladeb)

8. místo Lego

 

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje ve společných skladbách linie B, 12.11.2017, Brno

1. (8 skladeb)

8. místo Sofia

2. (6 skladeb)

6. místo Cookies

V. kolo Českomoravského poháru 2017, 5.11.2017, Brno

O.B (12 skladeb)

8. místo Lego

O.A (17 skladeb)

16. místo Lego

1. (13 skladeb)

13. místo Sofia

2. (14 skladeb)

14. místo Cookies

II. kolo Českomoravského poháru 2017, 14.10.2017, Zlín

​O. A (11 skladeb)

11. místo Lego

1. (8 skladeb)

8. místo Sofia

2. (7 skladeb)

6. místo Cookies

I. kolo Českomoravského poháru 2017, 7.10.2017 Břeclav

O. A (14 skladeb)

14. místo Lego 

1. (11 skladeb)

11. místo Sofia

2. (9 skladeb)

8. místo Cookies

Mistrovství České republiky

výsledky jednotlivkyně

výsledky družstva

1. (25 závodnic)

5. místo Adéla Hylšová, 2. místo bez náčiní = 19. místo družstva

2. (25 závodnic)

6. místo Sára Kaletová, 2. místo švihadlo = 11. místo družstva

16. místo Adéla Kurzová = 19. místo družstva

3. (25 závodnic)

24. místo Kristýna Jiroušková = 19. místo družstva

4. (25 závodnic)

17. místo Nikol Dimitrovová = 1. místo a Mistryně ČR družstva

22. místo Lucie Konečná = 11. místo družstva

25. místo Natálie Švidroňová = 19. místo družstva

 

Oddílový přebor

O.B (6 závodnic)

1. místo Barbora Marie Možíšová - oddílová přebornice

2. místo Helena Kotásková

3. místo Ema Valová

4. místo Šárka Zicháčková

5. místo Žaneta Koníčková

6. místo Marika Koláříková

O.A (6 závodnic)

1. místo Sára Koníčková - oddílová přebornice

2. místo Lucie Damborská

3. místo Jana Kölbelová

4. místo Viktorie Jungová

5. místo Nikola Plachá

6. místo Emma Doležalová

1. (6 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová - oddílová přebornice

2. místo Veronika Slezáková

3. místo Victoria Mokolo

4. místo Jolana Kohutová

5. místo Adéla Chaloupková

6. místo Ella Grmolcová

2. (7 závodnic)

1. místo Adéla Kurzová - oddílová přebornice

2. místo Sára Kaletová

3. místo Matylda Kalkusová

4. místo Sylvie Damborská

5. místo Eliška Mořická

6. místo Kateřina Medunová

7. místo Adéla Kouřilová

3. (3 závodnice)

1. místo Kristýna Jiroušková - oddílová přebornice

2. místo Karolína Uhýrková

3. místo Nina Vaňková

4. (4 závodnice)

1. místo Nikol Dimitrovová - oddílová přebornice

3. místo Lucie Konečná

3. místo Tereza Ševelová

4. místo Adéla Urcová

 

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje

celkové výsledky všech kategorií

O.B (34 závodnic)

16. místo Helena Kotásková

22. místo Šárka Zicháčková, 5. místo bez náčiní

24. místo Barbora Marie Možíšová

26. místo Ema Valová

O.A (34 závodnic)

3. místo Sára Koníčková, 2. místo akrobacie

7. místo Lucie Damborská

18. místo Jana Kölbelová

21. místo Viktorie Jungová

32. místo Anna Bravencová

1. kategorie (52 závodnic)

7. místo Adéla Hylšová

14. místo Veronika Slezáková

22. místo Hana Konečná

30. místo Julie Ševelová

48. místo Viktorie Mokolo

49. místo Adéla Chaloupková

2. (28 závodnic)

5. místo Sára Kaletová

6. místo Adéla Kurzová

11. místo Matylda Kalkusová

18. místo Sylvie Damborská

25. místo Eliška Mořická

26. místo Kateřina Medunová

27. místo Adéla Kouřilová

3. (19 závodnic)

9. místo Kristýna Jiroušková

16. místo Karolína Uhýrková

17. místo Nina Vaňková

4. (8 závodnic)

1. místo, titul Oblastní přebornice, přímý postup na MČR 2017 - Nikol Dimitrovová

5. místo Lucie Konečná

 

Májový pohár

O.B a O.A kategorie

I.A kategorie

I.B kategorie

O.B (8 závodnic)

7. místo Žaneta Koníčková

O.A (16 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

6. místo Jana Kölbelová

1.B (15 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová

15. místo Jolana Kohutová

1.A (19 závodnic)

4. místo Hana Konečná, 3. místo švihadlo

9. místo Veronika Slezáková

15. místo Victoria Mokolo

 

Okresní přebor ZPMG O. a 1. kategorie - 2.5.2017, Veselí nad Moravou

celkové výsledky všech kategorií

0.B (10 závodnic)

1. místo Helena Kotásková - Okresní přebornice 2017

3. místo Barbora Marie Možíšová

5. místo Ema Valová

5. místo Šárka Zicháčková

8. místo Žaneta Koníčková

9. místo Marika Koláříková

0.A (14 závodnic)

1. místo Sára Koníčková - Okresní přebornice 2017

2. místo Lucie Damborská

3. místo Jana Kölbelová

4. místo Viktorie Jungová

5. místo Anna Bravencová

1. (12 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová - Okresní přebornice 2017

2. místo Veronika Slezáková

3. místo Hana Konečná

5. místo Julie Ševelová

9. místo Adéla Chaloupková

10. místo Victoria Mokolo

 

Zlínský střevíček - 29.4.2017

celkové výsledky všech kategorií

0.C (6 závodnic)

2. místo Ema Valová

6. místo Žaneta Koníčková

0.B (27 závodnic)

6. místo Helena Kotásková

15. místo Barbora Marie Možíšová

17. místo Šárka Zicháčková

0.A (29 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

4. místo Lucie Damborská

12. - 13. místo Jana Kölbelová

16. místo Viktorie Jungová

19. místo Anna Bravencová

1. (47 závodnic)

4. místo Adéla Hylšová

7. - 10. místo Veronika Slezáková

13. místo Hana Konečná

15. místo Julie Ševelová

40. místo Victoria Mokolo

2. (26 závodnic)

3. místo Sára Kaletová

6. místo Adéla Kurzová

3. (12 závodnic)

8. místo Kristýna Jiroušková

 

Žďárská pampeliška - 22.4.2017

celkové výsledky

2. (29 závodnic)

4. místo Adéla Kurzová, 3. místo švihadlo

10. místo Sára Kaletová

13. místo Matylda Kalkusová

29. místo Adéla Kouřilová

3. (21 závodnic)

5. místo Kristýna Jiroušková, 3. místo míč

4. (16 závodnic)

3. místo Nikol Dimitrovová, 1. místo kužele

13. - 14. místo Lucie Konečná

16. místo Natálie Švidroňová

 

Břeclavský sněhulák

celkové výsledky

O.B (26 závodnic)

9. místo Barbora Marie Možíšová

17. místo Helena Kotásková

23. místo Žaneta Koníčková

0.A (38 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

7. místo Lucie Damborská

14. místo Jana Kölbelová

16. místo Viktorie Jungová

17. místo Nikola Plachá

23. místo Anna Bravencová

1. (35 závodnic)

9. místo Veronika Slezáková

12. místo Julie Ševelová

16. místo Adéla Hylšová

17. místo Hana Konečná

32. místo Adéla Chaloupková

2. (29 závodnic)

3. místo Sára Kaletová, 2. místo švihadlo

4. místo Adéla Kurzová, 3. místo obruč

7. místo Matylda Kalkusová, 3. místo švihadlo

20. místo Eliška Mořická

25. místo Sylvie Damborská

28. místo Kateřina Medunová

3. (21 závodnic)

12. místo Kristýna Jiroušková

20. místo Karolína Uhýrková

 

Veselská stuha - 2.4.2017, Veselí nad Moravou

výsledky O.A kategorie

výsledky 1. kategorie

O.A (13 závodnic)

7. místo Jana Kölbelová

9. místo Nikola Plachá

1. (17 závodnic)

7. místo Adéla Hylšová

8. místo Veronika Slezáková

 

Pohár města Kyjova - 1.4.2017, Dubňany

celkové výsledky všech kategorií

O. C (6 závodnic)

1. místo Ema Valová - první start v závodní kariéře

3. místo Žaneta Koníčková

O.B (20 závodnic)

10. místo Barbora Marie Možíšová

12. místo Helena Kotásková

16. místo Šárka Zicháčková - první start v závodní kariéře

18. místo Marika Koláříková - první start v závodní kariéře

O.A (29 závodnic)

2. místo Sára Koníčková

11. místo Lucie Damborská

16. místo Viktorie Jungová

21. místo Jana Kölbelová

22. místo Nikola Plachá

27. místo Anna Bravencová - první start v závodní kariéře

29. místo Emma Doležalová - první start v závodní kariéře

1.C pouze BN (13 závodnic)

12. místo Jolana Kohutová - první start v nové kategorii

13. místo Ella Grmolcová - první start v závodní kariéře

1.B (14 závodnic)

5. místo Adéla Hylšová

8. místo Julie Ševelová

13. místo Adéla Chaloupková

1.A (22 závodnic)

6. místo Hana Konečná

11. místo Veronika Slezáková

21. místo Victoria Mokolo

2.B (21 závodnic)

3. místo Adéla Kurzová

7. místo Matylda Kalkusová

8. místo Sára Kaletová

16. místo Eliška Mořická - první start v nové kategorii

17. místo Sylvie Damborská

19. místo Kateřina Medunová

21. místo Adéla Kouřilová - první start v závodní kariéře

3.B (12 závodnic)

12. místo Nina Vaňková

3.A (9 závodnic)

4. místo Kristýna Jiroušková

9. místo Karolína Uhýrková

4.B (7 závodnic)

5. místo Lucie Konečná

7. místo Natálie Švidroňová

4.A (3 závodnice)

2. místo Nikol Dimitrovová

 

BABY CUP - 26.3.2017, Brno

celkové výsledky

O. kategorie B pouze akrobacie (20 závodnic)

9. - 12. místo Helena Kotásková - první start v závodní kariéře

15. místo Barbora Marie Možíšová - první start v závodní kariéře

18. místo Žaneta koníčková

O. kategorie A (25 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

2. místo Lucie Damborská

8. místo Jana Kölbelová - první start v závodní kariéře

1.B kategorie pouze bez náčiní (21 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová

2. - 3. místo Julie Ševelová

14. - 15. místo Adéla Chaloupková - první start v nové kategorii

1. A kategorie (25 závodnic)

3. místo Veronika Slezáková

13. - 15. místo Hana Konečná

25. místo Victoria Mokolo

2. kategorie (23 závodnic)

4. - 5. místo Adéla Kurzová

8. místo Matylda Kalkusová

18. místo Sylvie Damborská - první start v nové kategorii

3. kategorie (17 závodnic)

10. místo Kristýna Jiroušková

15. místo Karolína Uhýrková - první start v závodní kariéře

4. kategorie (17 závodnic)

4. místo Nikol Dimitrovová

14. místo Lucie Konečná

17. místo Natálie Švidroňová - první start v závodní kariéře

 

Třebovický čertík - 25.2.2017, Hlučín

celkové výsledky všech kategorií

O. kategorie B (9 závodnic)

7. - 8. místo Žaneta Koníčková - první start v závodní kariéře, nejmladší závodnice

O. kategorie A (16 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

7. místo Lucie Damborská

9. místo Viktorie Jungová

I. kategorie B (12 závodnic)

2. místo Julie Ševelová - první start v nové kategorii

7. místo Adéla Hylšová - první start v nové kategorii

I. kategorie A (11 závodnice)

3. místo Hana Konečná

4. - 5. místo Veronika Slezáková

11. místo Victoria Mokolo

II. kategorie (15 závodnic)

2. místo Adéla Kurzová - první start v nové kategorii

10. místo Matylda Kalkusová - první start v nové kategorii

12. místo Sára Kaletová - první start v nové kategorii

14. místo Kateřina Medunová - první start v nové kategorii

15. místo Sylvie Damborská - první start v nové kategorii

III. kategorie (9 závodnic)

6. místo Kristýna Jiroušková

​9. místo Nina Vaňková - první start v nové kategorii

IV. kategorie (5 závodnic)

3. místo Nicol Dimitrovová

​5. místo Lucie Konečná

 

 

Finále Českomoravského poháru - 3.12.2016, Břeclav

celkové výsledky všech kategorií

fotogalerie

O. kategorie B (2009 a mladší)

9. místo RIO

O. kategorie A (2007 a mladší)

10. místo Čiperky 1

 

Mikulášský pohár - 20.11.2016, Brno

celkové výsledky všech kategorií

O. kategorie B (2009 a mladší)

3. místo RIO

O. kategorie A (2007 a mladší)

3. místo Čiperky 1

 

IV. kolo Moravského poháru společných skladeb linie B - 12.11.2016, Žďár nad Sázavou

celkové výsledky všech kategorií

Moravský pohár - celkové výsledky všech kol

O. kategorie B (2009 a mladší)

5. místo RIO - Žďárský trpaslík

4. místo RIO - Moravský pohár

O. kategorie A ( 2007 a mladší)

6. místo Čiperky 1 - Žďárský trpaslík

6. místo Čiperky 1 - Moravský pohár

 

III. kolo Moravského poháru společných skladeb linie B - 6.11.2016, Brno

celkové výsledky všech kategorií

O. kategorie B (2009 a mladší)

10. místo RIO - Brněnský drak

9. místo RIO - Moravský pohár

O. kategorie A (2007 a mladší)

7. místo Čiperky 1 - Brněnský drak

6. místo Čiperky 1 - Moravský pohár

 

II. kolo Moravského poháru společných skladeb linie B - 23.10.2016, Dubňany

výsledky O. kategorie B

výsledky O. kategorie A

O. kategorie B (2009 a mladší)

6. místo RIO

O. kategorie A (2007 a mladší)

5. místo Čiperky 1

11. místo Čiperky 2

 

I. kolo Moravského poháru společných skladeb linie B - 8.10.2016, Zlín

výsledky O. kategorie A

výsledky O. kategorie B

O. kategorie B ( 2009 a mladší)

5. místo RIO (Adéla Hylšová, Adéla Chaloupková, Lucie Damborská, Sára Koníčková, Julie Ševelová)

O. kategorie A ( 2007 a mladší)

8. místo Čiperky 1 (Adéla Kurzová, Matylda Kalkusová, Hana Konečná, Sára Kaletová, Veronika Slezáková)

 

Mistrovství České republiky - 4.6.2016, České Budějovice

MČR - výsledky družstev

1. 2007 a 2008 (25 závodnic)

9. místo Sára Kaletová

soutěž družstev (25 družstev)

19. místo Sára Kaletová, Eliška Chalabalová, Jana Vaňková, Anna-Maria Rainochová

 

Májový pohár - 14.5.2016, Brno

celkové výsledky

O.B 2010 a mladší (12 závodnic)

9. místo Viktorie Jungová

10. místo Ema Zubalíková

O.A 2009 (12 závodnic)

1. místo Adéla Hylšová

1.B 2008 (11 závodnic)

7. místo Hana Konečná

1.A 2007 (7 závodnic)

7. místo Eliška Mořická

 

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje všech kategorií ZPMG - 7.5.2016, Břeclav

celkové výsledky

O.B 2010 a mladší (21 závodnic)

3. místo Sára Koníčková - 1. místo bez náčiní

6. místo Lucie Damborská

12. místo Nikola Plachá

O.A 2009 (35 závodnic)

1. místo a titul Oblastní přebornice - Julie Ševelová

5. místo Adéla Hylšová - 3. místo akrobacie

20. místo Adéla Chaloupková

22. místo Julie Navrátilová

1. 2007 a 2008 (50 závodnic)

5. místo Sára Kaletová - možný postup na MČR

7. místo Matylda Kalkusová - možný postup na MČR

16. místo Adéla Kurzová

36. místo Veronika Slezáková

48. místo Kateřina Medunová

2. 2005 a 2006 (23 závodnic)

9. místo Kateřina Michalisková

10. místo Nella Foukalová

14. místo Eliška Horehleďová

3. 2003 a 2004 (15 závodnic)

7. místo Kristýna Jiroušková - možný postup na MČR

13. místo Veronika Paulíková

4. 2002 a starší (15 závodnic)

6. místo Nikol Dimitrovová - možný postup na MČR

15. místo Lucie Konečná

 

Oddílový přebor 1., 2., 3., 4. kategorie - 5.5.2016, Kyjov

1. 2. 3. 4. - celkové výsledky

1. 2007 a 2008 (10 závodnic)

1. místo a titul Oddílové přebornice - Sára Kaletová

2. místo Adéla Kurzová

3. místo Matylda Kalkusová

4. místo Hana Konečná

5. místo Eliška Mořická

6. místo Kateřina Medunová

7. místo Veronika Slezáková

8. místo Anna Paulíková

9. místo Vendula Robková

10. místo Victoria Mokolo

2. 2005 a 2006 (4 závodnice)

1. místo a titul Oddílová přebornice - Kateřina Michalisková

2. místo - Nella Foukalová

3. místo Eliška Horehleďová

4. místo Nina Vaňková

3. 2004 (3 závodnice)

1. místo a titul Oddílová přebornice - Kristýna Jiroušková

2. místo Veronika Paulíková

3. místo Karolína Gurecká

4. 2002 a starší (2 závodnice)

1. místo a titul Oddílová přebornice - Nikol Dimitrovová

2. místo Lucie Konečná

 

Oddílový přebor O. kategorií - 28.4.2016, Kyjov

O.B a O.A - celkové výsledky

O.B 2010 a mladší ( 9 závodnic)

1. místo a titul Oddílové přebornice - Sára Koníčková

2. místo Lucie Damborská

3. místo Nikola Plachá

4. místo Viktorie Jungová

5. místo Nina Porubová

6. místo Ema Zubalíková

7. místo Lilly Andrešičová

8. místo Tereza Pichlerová

9. místo Sofie Novotná

O.A 2009 (7 závodnic)

1. místo a titul Oddílová přebornice - Adéla Hylšová

2. místo Julie Ševelová

3. místo Adéla Chaloupková

4. místo Julie Navrátilová

5. místo Eliana Trávníčková

6. místo Lucie Straková

7. místo Terezie Teichlová

 

Okresní přebor - 16.4.2016, Dubňany

výsledky

O.B 2010 a mladší (17 závodnic)

1. místo a titul Okresní přebornice - Sára Koníčková, postup na oblastní přebor

4. místo Lucie Damborská, postup na oblastní přebor

5. místo Nikola Plachá, postup na oblastní přebor

8. místo Viktorie Jungová

10. místo Nina Porubová

12. místo Ema Zubalíková

13. místo Tereza Pichlerová

16. místo Sofie Novotná

17. místo Alexandra Paipeti

O.A 2009 (15 závodnic)

1. místo a titul Okresní přebornice - Julie Ševelová, postup na oblastní přebor

3. místo Adéla Hylšová, postup na oblastní přebor

4. místo Adéla Chaloupková, postup na oblastní přebor

5. místo Sabina Hrubá

7. místo Julie Navrátilová

10. místo Jolana Kohutová

12. místo Eliana Trávníčková

13. místo Lucie Straková

14. místo Terezie Teichlová

1. 2007 a 2008 (17 závodnic)

1. místo a titul Okresní přebornice . Sára Kaletová, postup na oblastní přebor

2. místo Matylda Kalkusová, postup na oblastní přebor

3. místo Adéla Kurzová, postup na oblastní přebor

8. místo Veronika Slezáková

9. místo Kateřina Medunová

11. místo Eliška Mořická

12. místo Anna Paulíková

13. místo Hana Konečná

14. místo Victoria Mokolo

15. místo Vendula Robková

16. místo Julie Angerová

17. místo Sylvie Damborská

 

Pohár města Kyjova - 16.4.2016, Dubňany

výsledky

O.C 2011 (9 závodnic)

8. místo Sofie Novotná - první start v závodní kariéře

9. místo Alexandra Paipeti - první start v závodní kariéře

O.B 2010 (27 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

11. místo Lucie Damborská

12. místo Nikola Plachá

19. místo Viktorie Jungová

22. místo Nina Porubová

24. místo Ema Zubalíková - první start v závodní kariéře

26. místo Tereza Pichlerová

O.A 2009 (40 závodnic)

3. místo Julie Ševelová

7. místo Adéla Hylšová

11. místo Adéla Chaloupková

14. místo Sabina Hrubá

22. místo Julie Navrátilová

33. místo Jolana Kohutová

36. místo Eliana Trávníčková

37. místo Lucie Straková - první start v závodní kariéře

38. místo Terezie Teichlová - první start v závodní kariéře

1.B 2008 (22 závodnic)

13. místo Veronika Slezáková

17. místo Anna Paulíková

19. místo Hana Konečná

20. místo Victoria Mokolo

21. místo Vendula Robková

22. místo Julie Angerová

1.A 2007 (18 závodnic)

2. místo Sára Kaletová, 1. místo bez náčiní

5. místo Matylda Kalkusová

6. místo Adéla Kurzová

14. místo Kateřina Medunová

16. místo Eliška Mořická

18. místo Sylvie Damborská - první start závodní kariéře

2.B 2006 (9 závodnic)

2. místo Nella Foukalová, 1. místo obruč

9. místo Anna Marie Miklíková - první start v závodní kariéře

2.A 2005 (14 závodnic)

1. místo Kateřina Michalisková celkově i za švihadlo a obruč

6. místo Eliška Horehleďová

13. místo Nina Vaňková

3.B 2004 (5 závodnic)

3. místo Kristýna Jiroušková, 2. místo míč

4. místo Veronika Paulíková

4.B 2002 (5 závodnic)

5. místo Lucie Konečná

4.A 2001 a starší ( 7 závodnic)

5. místo Nikol Dimitrovová

 

Břeclavský sněhulák - 9.4.2016, Břeclav

O.B 2010 (19 závodnic)

2. místo Sára Koníčková

6. místo Lucie Damborská

0.A 2009 (23 závodnic)

2. místo Julie Ševelová

5. místo Adéla Hylšová

1.B 2008 (16 závodnic)

10. místo Anna Paulíková

14. místo Julie Angerová

16. místo Victoria Mokolo

1.A 2007 (22 závodnic)

7. místo Sára Kaletová

8. místo Matylda Kalkusová

15. místo Eliška Mořická

21. místo Kateřina Medunová

2. 2005 a 2006 (29 závodnic)

4. místo Kateřina Michalisková

29. místo Nina Vaňková - první start v závodní kariéře

 

Zlínský střevíček - 3.4.2016, Zlín

0.B 2010 (19 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

9. místo Nikola Plachá - první start v závodní kariéře

0.A 2009 (27 závodnic)

2. místo Julie Ševelová

3. místo Adéla Hylšová

1. 2007 a 2008 (27 závodnic)

3. místo Matylda Kalkusová

2. 2005 a 2006 (14 závodnic)

2. místo Kateřina Michalisková

4. - 5. místo Nella Foukalová, 1. místo mezi 2006

3. 2003 a 2004 (10 závodnic)

8. místo Kristýna Jiroušková

4. 2001 a starší (12 závodnic)

6. místo Nikol Dimitrovová

12. místo Lucie Konečná

 

BABY CUP - 2.4.2016, Brno

0.B 2010 (24 závodnic)

15. místo Viktorie Jungová - první start v závodní kariéře

17. místo Nina Porubová - první start v závodní kariéře

18. místo Tereza Pichlerová - první start v závodní kariéře

0.A 2009 (29 závodnic)

10. místo Jolana Kohutová

17. místo Eliana Trávníčková

20. místo Julie Navrátilová

1.B pouze BN 2008 (20 závodnic)

16. místo Vendula Robková - první start v nové kategorii

17. místo Anna Paulíková

1.A 2007 (21 závodnic)

12. místo Hana Konečná

16. místo Kateřina Medunová

2. 2005 a 2006 (33 závodnic)

3. místo Kateřina Michalisková

21. místo Eliška Horehleďová

3. 2003 a 2004 (20 závodnic)

4. místo Kristýna Jiroušková, 3. místo míč

16. místo Veronika Paulíková

4. 2001 a starší (22 závodnic)

7. - 8. místo Nikol Dimitrovová

22. místo Lucie Konečná

 

 

Veselská stuha - 20.3.2016, Veselí nad Moravou

O.B 2010 (15 závodnic)

9. místo Lucie Damborská - první start v závodní kariéře

13. místo Lilly Andrešičová

O.A 2009 (18 závodnic)

8. místo Sabina Hrubá

14. místo Jolana Kohutová

1. B 2008 (19 závodnic)

14. místo Anna Paulíková

18. místo Veronika Slezáková - první start v nové kategorii

1.A 2007 (15 závodnic)

3. místo Matylda Kalkusová, první místo za BN

10. místo Eliška Mořická

 

Velikonoční kraslice - 19.3.2016, Tábor

O.B 2010 (19 závodnic)

2. místo Sára Koníčková

O.A 2009 (18 závodnic)

1. místo Julie Ševelová

4. místo Adéla Hylšová, první místo za BN

5. místo Sabina Hrubá

6. místo Adéla Chaloupková

1.B 2008 (19 závodnic)

1. místo Hana Konečná

8. místo Julie Angerová - první start v závodní kariéře

10. místo Victoria Mokolo - první start v nové kategorii

1.A 2007 (16 závodnic)

1. místo Adéla Kurzová

2. místo Matylda Kalkusová

11. místo Kateřina Medunová

2.B 2006 (12 závodnic)

1. místo Nella Foukalová

2.A 2005 (11 závodnic)

3. místo Kateřina Michalisková

 

Třebovický čertík - 12.3.2016, Hlučín

O.B 2010 ( 8 závodnic)

1. místo Sára Koníčková

O.A 2009 (12 závodnic)

1. místo Julie Ševelová

5. místo Adéla Hylšová

1.B 2008 (7 závodnic)

1. místo Hana Konečná - první start v nové kategorii

7. místo Anna Paulíková - první start v nové kategorii

1.A 2007 (11 závodnic)

3. místo Matylda Kalkusová - první místo za švihadlo

5. místo Adéla Kurzová

6. místo Sára Kaletová - první místo za švihadlo

2. 2005 a 2006 (9 závodnic)

1. místo Kateřina Michalisková

7. místo Nella Foukalová - první start v nové kategorii

3. 2003 a 2004 (10 závodnic)

9. místo Kristýna Jiroušková - první start v nové kategorii

10. místo Veronika Paulíková - první start v nové kategorii

4. 2002 a starší (10 závodnic)

7. - 8. místo Nikol Dimitrovová - první start v nové kategorii

10. místo - Lucie Konečná - první start v závodní kariéře

 

 

 

 

2015

IV. kolo Moravského poháru - 8.11.2015, Brno

O.B 2008 a ml. (10 skladeb)

10. místo Holky z naší školky 1

O.A 2006 a ml. (10 skladeb)

9. místo Čiperky

1. kategorie 2004 a ml. (7 skladeb)

7. místo Rafanky

III. kolo Moravského poháru - 31.10.2015, Dubňany

O.B 2008 a ml. (11 skladeb)

7. místo Holky z naší školky 1

11. místo Holky z naší školky 2

O. A 2006 a ml. (7 skladeb)

5. místo Čiperky

1. kategorie 2004 a ml. (7 skladeb)

7. místo Rafanky

II. kolo Moravského poháru - 17.10.2015, Břeclav

O. B 2008 a ml. (13 skladeb)

11. místo Holky z naší školky 1

13. místo Holky z naší školky 2

O.A 2006 a ml. ( 10 skladeb)

9. místo Čiperky

1. kategorie 2004 a ml. (7 skladeb)

7. místo Rafanky

I. kolo Moravského poháru - 10.10.2015, Zlín

O.B 2008 a ml. (12 skladeb)

9. místo Holky z naší školky 1

11. místo Holky z naší školky 2

O.A 2006 a ml. (9 skladeb)

9. místo Čiperky

1. katgeorie 2004 a ml. (6 skladeb)

6. místo Rafanky 

Oddílový přebor ZPMG - 28.5.2015

0.C 2010

1. místo Sára Koníčková a titul oddílová přebornice pro rok 2015

2. místo Veronika Mizeríková

3. místo Daniela Šišáková

4. místo Alžběta Kopálová

0.B 2009

1. místo Julie Ševelová a titul oddílová přebornice pro rok 2015

2. místo Sabina Hrubá

3. místo Adéla Hylšová

4. místo Eliana Trávníčková

5. místo Jolana Kohutová

6. místo Adéla Chaloupková

0.A 2008

1. místo Hana Konečná a titul oddílové přebornice pro rok 2015

2. místo Anna Paulíková

3. místo Amálie Válková

4. místo Vendula Robková

5. místo Victoria Mokolo

6. místo Veronika Slezáková

7. místo Johana Konečná

8. místo Blažena Kopálová

1. 2006 a 2007

1. místo Matylda Kalkusová a titul oddílové přebornice pro rok 2015

2. místo Nella Foukalová

3. místo Sára Sýkorová

4. místo Žaneta Machálková

5. místo Adéla Kurzová

6. místo Eliška Mořická

7. místo Antonie Gazaňová

8. místo Kateřina Medunová

2. 2004 a 2005

1. místo Kateřina Michalisková a titul oddílové přebornice pro rok 2015

2. místo Veronika Paulíková

3. místo Eliška Horehleďová

4. 2001

1. místo Nikol Dimitrovová a titul oddílové přebornice pro rok 2015

 

Oblastní přebor jihomoravského a Zlínského kraje ZPMG - 23.5.2015

0.B 2009 a ml. (16 závodnic)

3. místo Julie Ševelová

4. místo Sabina Hrubá

7. místo Adéla Hylšová

0.A 2008 (29 závodnic)

13. místo Hana Konečná

1. 2006 a 2007 (37 závodnic)

11. místo Matylda Kalkusová

17. místo Adéla Kurzová

23. místo Nella Foukalová

28. místo Sára Kaletová

30. místo Žaneta Machálková

2. 2004 a 2005 (26 závodnic)

5. místo Kristýna Jiroušková, 2. místo obruč

6. místo Kateřina Michalisková

15. místo Veronika Paulíková

4. 2001 a starší (14 závodnic)

5. místo Nikol Dimitrovová, 2. místo míč

počty postupujících oznámí ČSMG do 3.6.2015

 

Zlínský střevíček - 16.5.2015

0.B 2009 a ml. ( 23 závodnic)

1. místo Julie Ševelová

2. místo Sabina Hrubá

0.A 2008 ( 21 závodnic)

11. místo Amálie Válková

14. místo Anna Paulíková

1. 2006 a 2007 ( 27 závodnic)

5. místo Nella Foukalová

7. místo Adéla Kurzová

17. místo Antonie Gazaňová

2. 2004 a 2005 ( 26 závodnic)

9. místo Kristýna Jiroušková

10. místo Kateřina Michalisková

3. 2001 a starší ( 16 závodnic)

11. místo Nikol Dimitrovová

 

Májový pohár - 16.5.2015

0.B 2009 a ml. ( 10 závodnic)

2. místo Adéla Hylšová, 1. místo akrobacie

7. místo Jolana Kohutová

9. místo Sára Koníčková

0.A 2008 ( 17 závodnic)

9. místo Hana Konečná

9. místo Vendula Robková

1.B 2007 (17 závodnic)

3. místo Matylda Kalkusová

5. místo Žaneta Machálková

14. místo Eliška Mořická

 

Okresní přebor Hodonínska v 0. a 1. kategorii ZPMG - 7.5.2015

0.B 2009 a ml. ( 17 závodnic)

2. místo Julie Ševelová - postup na oblastní přebor

4. - 5. místo Sabina Hrubá - postup na oblastní přebor

4. - 5. místo Adéla Hylšová - postup na oblastní přebor

6. místo Sára Koníčková - 1. náhradnice na oblastní přebor

7. místo Adéla Chaloupková - 2. náhradnice na oblastní přebor

8. místo Jolana Kohutová

11. místo Julie Navrátilová

12. místo Eliana Trávníčková

0.A 2008 (15 závodnic)

2. místo Anna Paulíková - postup na oblastní přebor

3. místo Hana Konečná - postup na oblastní přebor

7. místo Vendula Robková - 2. náhradnice na oblastní přebor

10. místo Amálie Válková

14. místo Victoria Mokolo

15. místo Veronika Slezáková

1. 2006 a 2007 ( 15 závodnic)

1. místo a titul Okresní přebornice - Adéla Kurzová - postup na oblastní přebor

3. místo Matylda Kalkusová - postup na oblastní přebor

4. místo Antonie Gazaňová - postup na oblastní přebor

5. - 7. místo Sára Kaletová - postup na oblastní přebor

5. - 7. místo Nella Foukalová - postup na oblastní přebor

5. - 7. místo Žaneta Machálková - 1. náhradnice na oblastní přebor

15. místo Kateřina Medunová

 

Pohár města Kyjova v moderní gymnastice - 18.4.2015

0.C 2010 (7 závodnic)

3. místo Sára Koníčková - první start v závodní kariéře

6. místo Veronika Mizeríková - první start v závodní kariéře

7. místo Lilly Andrešičová

0.B 2009 (13 závodnic)

2. místo Julie Ševelová, 1. místo za bez náčiní

4. místo Sabina Hrubá

8. místo Adéla Chaloupková

9. místo Adéla Hylšová

10. místo Jolana Kohutová

12. místo Julie Navrátilová

13. místo Eliana Trávníčková

0.A 2008 (14 závodnic)

5. místo Anna Paulíková

9. místo Amálie Válková

10. místo Hana Konečná

11. místo Vendula Robková

12. místo Victoria Mokolo

13. místo Veronika Slezáková - první start v závodní kariéře

14. místo Sára Sýkorová

1.B 2007 (14 závodnic)

1. místo Adéla Kurzová, 1. místo za bez náčiní i švihadlo

2. místo Matylda Kalkusová

3. místo Žaneta Machálková

4. místo Sára Kaletová

6. místo Antonie Gazaňová

9. místo Eliška Mořická

13. místo Kateřina Medunová - první start v nové kategorii

1.A 2006 (6 závodnic)

1. místo Nella Foukalová, 1. místo za bez náčiní i švihadlo

2.B 2005 (6 závodnic)

1. místo Kateřina Michalisková, 1. místo za švihadlo

2. místo Eliška Horehleďová, 1. místo za obruč

2.A 2004 (6 závodnic)

2. místo Kristýna Jiroušková

5. místo Veronika Paulíková

4. 2001 (3 závodnice)

1. Nikol Dimitrovová, 1. místo za švihadlo i míč

 

Břeclavský sněhulák - 11.4.2015

O.B 2009 ( 21 závodnic)

2. místo Julie Ševelová

3. místo Sabina Hrubá

12. místo Adéla Hylšová - první start v závodní kariéře

14. místo Adéla Chaloupková

17. místo Jolana Kohutová - první start v závodní kariéře

19. místo Julie Navrátilová - první start v závodní kariéře

20. místo Eliana Trávníčková - první start v závodní kariéře

O.A 2008 (28 závodnic)

19. místo Hana Konečná - první start v závodní kariéře

22. místo Anna Paulíková

25. místo Amálie Válková

26. místo Vendula Robková - první start v závodní kariéře

27. místo Victoria Mokolo

28. místo Sára Sýkorová - první start v závodní kariéře

1.B 2007 pouze BN (19 závodnic)

17. místo Eliška Mořická

1.A 2006 a 2007 (34 závodnic)

9. místo Adéla Kurzová

15. místo Žaneta Machálková

18. místo Sára Kaletová - první start v nové kategorii

18. místo Matylda Kalkusová

2. 2004 a 2005 (22 závodnic)

5. místo Kristýna Jiroušková, 3. místo za obruč

10. místo Kateřina Michalisková

18. místo Eliška Horehleďová

4. 2001 a starší (16 závodnic)

6. místo Nikol Dimitrovová, 2. místo za švihadlo

 

Veselská stuha - 22.3.2015

O. A 2008 (24 závodnic)

12. místo Anna Paulíková

1. B  2007( 14 závodnic) pouze BN

3. místo Matylda Kalkusová

8. místo Antonie Gazaňová

1. A 2006 a 2007 ( 15 závodnic)

3. místo Nella Foukalová, 1. místo za švihadlo

7. místo Adéla Kurzová

Třebovický čertík - 15.3.2015, Hlučín

0.A 2008 (18 závodnic)

17. místo Amálie Válková

1.A 2007,2006 (10 závodnic)

5. místo Adéla Kurzová

2. 2004 a 2005 (14 závodnic)

4. místo Kateřina Michalisková

6. místo Kristýna Jiroušková

11. místo Eliška Horehleďová

12. místo Veronika Paulíková

4. 2001 a starší (10 závodnic)

7. místo Nikol Dimitrovová, 2. místo s míčem - první start v nové kategorii

BABY CUP - 8.3.2015, Brno

0. A 2008 a ml. (28 závodnic)

3. místo Julie Ševelová

6.-7. místo Anna Paulíková

16. místo Sabina Hrubá

1.B 2007 pouze BN (21 závodnic)

4.-5. místo Adéla Kurzová - první start v nové kategorii

8.-9. místo Antonie Gazaňová - první start v nové kategorii

16. místo Eliška Mořická - první start v nové kategorii

1.A 2006 a ml. (33 závodnic)

7.-8. místo Nella Foukalová

12. místo Matylda Kalkusová - první start v nové kategorii

22.-23. místo Žaneta Machálková - první start v nové kategorii

2. 2004 a 2005 (20 závodnic)

2. místo Kristýna Jiroušková

5. místo Kateřina Michalisková - první start v nové kategorii

10. místo Veronika Paulíková

11. místo Eliška Horehleďová - první start v nové kategorii

 

2014

Finále Českomoravského poháru - 6.12.2014, Břeclav

O. kategorie, 2007 a mladší ( 10 finálových skladeb z celé ČR)

9. místo skladba Kouzelnice - Buchet je spousta (pouze ve čtyřech bez Aničky)

III. Moravský pohár - 23.11.2014, Brno

O. kategorie, 2007 a mladší (10 skladeb)

7. místo skladba Kouzelnice - Buchet je spousta

1. kategorie, 2005 a 2006 (12 skladeb)

10. místo skladba Královny - Najednou

Oblastní přebor společných skladeb linie B - 16.11.2014, Břeclav

O. kategorie, 2007 a mladší (8 skladeb)

5. místo skladba Kouzelnice - Buchet je spousta

1. kategorie, 2005 a 2006 (8 skladeb)

8. místo skladba Královny - Najednou

II. Moravský pohár - 8.11.2014, Zubří

O. kategorie, 2007 a mladší (11 skladeb)

7. místo skladba Kouzelnice - Buchet je spousta

1. kategorie, 2005 a 2006 (12 skladeb)

11. místo skladba Královny - Najednou

I. Moravský pohár - 11.10.2014, Zlín

O. kategorie, 2007 a mladší (14 skladeb)

6. místo skladba Kouzelnice

1. kategorie, 2005 a 2006 (12 skladeb)

10. místo skladba Královny

Mistrovství ČR v ZPMG - 31.5.2014, Hodonín

3. kategorie, 2001 a 2002 (25 závodnic)

14. místo Nikol Dimitrovová

Družstva (25 družstev)

5. místo družstvo JM 4 - Tereza Ester Vedralová, Agáta Zelinková, Nikol Dimitrovová, Eliška Pekárková 

Oddílový přebor - 22.5.2014

O. kategorie B, 2008 a mladší (9 závodnic)

1. Sabina Hrubá - 7,55 + 7,85 = 15,40

2. Anna Paulíková - 7,60 + 7,50 = 15,10

3. Julie Ševelová - 7,50 + 7,30 = 14,80

4. Amálie Válková - 7 + 7 = 14

5. Adéla Chaloupková - 6,55 + 7,05 = 13,60

6. Victoria Mokolo - 6,90 + 6,60 = 13,50

7. Karolína Havelková - 6,95 + 6,15 = 13,10

8. Lilly Andrešičová - 5 + 5 = 10

9. Helena Šeredová - 4,25 + 4,20 = 8,45

O. kategorie A, 2007 (9 závodnic)

1. Adéla Kurzová - 8,00 + 8,80 = 16,80

2. Matylda Kalkusová - 8,10 + 8,65 = 16,75

3. Žaneta Machálková - 7,95 + 8,55 = 16,50

4. Antonie Gazaňová - 7,70 + 7,95 = 15,65

5. Sára Kaletová - 7,35 + 7,60 = 14,95

6. Kateřina Medunová - 7,55 + 7,05 = 14,60

7. Eliška Mořická - 6,35 + 7,15 = 13,50

8. Apolonie Lebdušková - 7,00 + 6,45 = 13,45

9. Barbora Pelikánová - 5,75 + 6,30 = 12,05

1. kategorie, 2005 a 2006 ((4 závodnice)

1. Kateřina Michalisková - 8,30 + 8,30 = 16,60

2. Eliška Horehleďová - 8,40 + 8,10 = 16,50

3. Nella Foukalová - 8,00 + 7,65 = 15,65

4. Gina Přikrylová - 7,60 + 6,65 = 14,25

2. kategorie, 2003 a 2004 (3 závodnice)

1. Kristýna Jiroušková - 8,20 + 8,00 = 16,20

2. Laura Brázdová - 8,15 + 7,40 = 15,55

3. Veronika Paulíková - 7,30 + 7,10 = 14,40

Černovické lízátko - 17.5.2014, Brno

O. kategorie, 2007 (26 závodnic)

3. Matylda Kalkusová

6. - 7. Adéla Kurzová

14. - 15. Žaneta Machálková

24. Eliška Mořická

1. kategorie, 2005 a 2006 (27 děvčat)

10. Kateřina Michalisková

12. Eliška Horehleďová

24. Gina Přikrylová

2. kategorie, 2003 a 2004 (14 závodnic)

4. Kristýna Jiroušková

8. Laura Brázdová

3. kategorie, 2001 a 2002 (13 závodnic)

5. Nikol Dimitrovová

Oblastní přebor základního programu (Jihomoravský a Zlínský kraj) - 3.5.2014, Brno

O. kategorie B, 2008 a mladší (20 závodnic)

10. Sabina Hrubá, nejmladší závodnice

11. - 13. Anna Paulíková

O. kategorie A, 2007 (26 závodnic)

4. Adéla Kurzová

4. Matylda Kalkusová

10. Žaneta Machálková

17. Antonie Gazaňová

1. kategorie, 2005 a 2006 (37 závodnic)

13. Kateřina Michalisková

18. Nella Foukalová

2. kategorie, 2003 a 2004 (25 závodnic)

7. Kristýna Jiroušková

8. Laura Brázdová

19. Veronika Paulíková

3. kategorie, 2001 a 2002 (20 závodnic)

5. Nikol Dimitrovová - možný postup na Mistrovství ČR

Zlínský střevíček - 1.5.2014, Zlín

O. kategorie C, 2009 (13 závodnic)

2. Sabina Hrubá

7. Julie Ševelová

O. kategorie B, 2008 (13 závodnic)

4. Anna Paulíková

O. kategorie A, 2007 (21 závodnic)

1. Matylda Kalkusová

2. Žaneta Machálková

5. Adéla Kurzová

7. Antonie Gazaňová

1. kategorie B, 2006 (10 závodnic)

9. Gina Přikrylová

1. kategorie A, 2005 (17 závodnic)

4. Kateřina Michalisková

8. Eliška Horehleďová

2. kategorie B, 2004 (15 závodnic)

4. Kristýna Jiroušková

11. Veronika Paulíková

2. kategorie A, 2003 (7 závodnic)

4. Laura Brázdová

3. kategorie A, 2001 (6 závodnic)

2. Nikol Dimitrovová

Břeclavský sněhulák - 12.4.2014, Břeclav

O. kategorie C, 2009 (11 závodnic)

8. Sabina Hrubá

9. Julie Ševelová

10. Adéla Chaloupková

11. Rozárie Lebdušková

O. kategorie B, 2008 (19 závodnic)

14. Anna Paulíková

16. Amálie Válková

O. kategorie A, 2007 (29 závodnic)

5.-6. Matylda Kalkusová

7. Antonie Gazaňová

8. Adéla Kurzová

12.-13. Žaneta Machálková

28. Eliška Mořická

29. Apolonie Lebdušková

1. kategorie B, 2006 pouze BN (16 závodnic)

13. Gina Přikrylová

1. kategorie A, 2005 a 2006 (36 závodnic)

10. - 11. Kateřina Michalisková

19. - 21. Eliška Horehleďová

2. kategorie 2003 a 2004 (21 závodnic)

12. Laura Brázdová

14. Kristýna Jiroušková

21. Veronika Paulíková

3. kategorie 2001 a 2002 (23 závodnic)

12. Nikol Dimitrovová

Okresní přebor - 10.4.2014, Kyjov

O. kategorie B, 2008 a mladší (14 závodnic)

3. Anna Paulíková, postup na oblastní přebor

5. Sabina Hrubá, postup na oblastní přebor

10. Julie Ševelová

11. Amálie Válková

12. Victorie Mokolo

O. kategorie A, 2007 (7 závodnic)

1. a titul okresní přebornice  Matylda Kalkusová, postup na oblastní přebor

2. Adéla Kurzová, postup na oblastní přebor

4. Žaneta Machálková, postup na oblastní přebor

5. Antonie Gazaňová, postup na oblastní přebor

7. Eliška Mořická

1. kategorie, 2005 a 2006 (15 závodnic)

3. Kateřina Michalisková, postup na oblastní přebor

5. Nella Foukalová, postup na oblastní přebor

7. Eliška Horehleďová, 1. náhradnice na oblastní přebor

13. Gina Přikrylová

Dále na oblastní přebor postupují: Laura Brázdová, Kristýna Jiroušková, Veronika Paulíková z 2. kategorie a Nikol Dimitrovová ze 3. kategorie. Všem přejeme 3.5. hodně štěstí a možná i postup na Mistrovství ČR !!!

Veselská stuha - 30.3.2014, Moravský Písek

O. kategorie B, 2008 a mladší (10 závodnic)

6. místo Anna Paulíková

O. kategorie A, 2007 (11 závodnic)

3. místo Matylda Kalkusová

6. - 7. místo Žaneta Machálková

1. kategorie B, 2006 pouze BN (11 závodnic)

4. místo Nella Foukalová

1. kategorie, 2005 (14 závodnic)

11. Eliška Horehleďová

12. Kateřina Michalisková

Pohár města Kyjova - 22.3.2014, Sobůlky u Kyjova

O. kategorie C, 2009 a mladší (7 závodnic)

4. místo Sabina Hrubá 1. start v závodní kariéře

5. místo Julie Ševelová 1. start v závodní kariéře

6. místo Rozálie Lebdušková 1. start v závodní kariéře

7. místo Adéla Chaloupková 1. start v závodní kariéře

O. kategorie B, 2008 (16 závodnic)

9. místo Anna Paulíková

14. místo Amálie Válková

15. místo Victoria Mokolo

16. místo Joanna Fronková 1. start v závodní kariéře

O. kategorie A, 2007 (16 závodnic)

3. místo Matylda Kalkusová

8. místo Adéla Kurzová

11. místo Žaneta Machálková

12. místo Sára Kaletová

13. místo Antonie Gazaňová

14. místo Mischa Fronková 1. start v závodní kariéře

15. místo Kateřina Medunová 1. start v závodní kariéře

16. místo Apolonie Lebdušková

1. kategorie C, 2006 pouze BN (9 závodnic)

8. místo Gina Přikrylová

9. místo Olivie Fronková 1. start v závodní kariéře

1. kategorie B, 2006 (6 závodnic)

5. místo Nella Foukalová

1. kategorie A, 2005 (11 závodnic)

4. místo Kateřina Michalisková

8. místo Eliška Horehleďová

2. kategorie B, 2004 (9 závodnic)

5. místo Kristýna Jiroušková

6. místo Veronika Paulíková

2. kategorie A, 2003 (5 závodnic)

2. místo Laura Brázdová

3. kategorie, 2001 a 2002 (9 závodnic)

2. místo Nikol Dimitrovová

BABY CUP - 15.3.2014, Brno

0. kategorie B, 2008 a mladší, pouze BN (18 závodnic)

6. místo Anna Paulíková

0. kategorie A, 2007 (28 závodnic)

3. místo Matylda Kalkusová

10. místo Žaneta Machálková

12. místo Adéla Kurzová

1. kategorie B, 2006, pouze BN (25 závodnic)

18. - 19. místo Gina Přikrylová 1. start v závodní kariéře

1. kategorie A, 2005-2006 (22 závodnic)

4. místo Kateřina Michalisková

10.-11. místo Eliška Horehleďová

10.-11. místo Nella Foukalová 1. start v nové kategorii

2. kategorie, 2003-2004 (20 závodnic)

8. místo Kristýna Jiroušková 1. start v nové kategorii

9.-10. místo Laura Brázdová 1. start v závodní kariéře

13. místo Veronika Paulíková 1. start v nové kategorii

3. kategorie, 2001-2002 (11 závodnic)

3. místo Nikol Dimitrovová

 

2013

Kyjovska děvčata v roce 2013 získala z 8 závodů celkem 31 medailí = 9 zlatých, 11 stříbrných, 11 bronzových. 3 tituly okresní přebornice v 0.B., 0.A., a 1 kategorii ZPMG okresu Hodonín. 1 titul oblastní přebornice jihomoravské a zlínské oblasti v akrobacii 0.B. kategorii ZPMG. 1 vlastní závod již 10. ročníku Poháru města Kyjova s počtem 89 závodnic.

Oddílový přebor ZPMG - 23.5.2013, Kyjov

0. kategorie C, 2008

1. místo Anna Paulíková

2. místo Victoria Mokolo

3. místo Amálie Válková

0. kategorie B, 2007

1. místo Adéla Kurzová

2. místo Matylda Kalkusová

3. místo Antonie Gazaňová

4. místo Žaneta Machálková

5. místo Apolonie Lebdušková

6. místo Sára Kaletová

7. místo Eliška Mořická

0. kategorie A, 2006

1. místo Nella Foukalová

2. místo Nela Sedlářová

3. místo Alice Zlámalová

4. místo Kristýna Bužková

1. kategorie 2004-2005

1. místo Kristýna Jiroušková

2. místo Kateřina Michalisková

3. místo Veronika Paulíková

3. místo Kristýna Gallinová

4. místo Eliška Horehleďová

3. kategorie 2001

1. místo Nikol Dimitrovová

2. místo Hana Kupková

Černovické lízátko - 18.5.2013, Brno

0. kategorie B, 2007-2008 (23 závodnic)

3. místo Adéla Kurzová

9. místo Matylda Kalkusová

18. místo Anna Paulíková

0. kategorie A, 2006 (16 závodnic)

2. místo Nella Foukalová

1. kategorie, 2004 - 2005 (34 závodnic)

20. místo Kateřina Michalisková

3. kategorie, 2000-2001 (19 závodnic)

13. místo Nikol Dimitrovová

18. místo Hana Kupková

Pohár města Kyjova tentokrát jako Jarní skotačení - 11.5.2013, Sobůlky

0. kategorie C, 2008 (11 závodnic)

8. místo Anna Paulíková

10. místo Victoria Mokolo

11. místo Amálie Válková

0. kategorie B, 2007 (21 závodnic)

1. místo Adéla Kurzová

2. místo Matylda Kalkusová

13. místo Žaneta Machálková

14. místo Antonie Gazaňová

15. místo Sára Kaletová

16. místo Eliška Mořická

19. místo Apolonie Lebdušková

0. kategorie A, 2006 (14 závodnic)

3. místo Nella Foukalová

11. místo Nela Sedlářová

12. místo Kristýna Bužková

13. místo Alice Zlámalová

1. kategorie B, 2005 (15 závodnic)

6. místo Kateřina Michalisková

11. místo Eliška Horehleďová

1. kategorie A, 2004 (14 závodnic)

5. místo Kristýna Jiroušková

10. místo Veronika Paulíková

11. místo Kristýna Gallinová

3. kategorie 2001 (4 závodnice)

2. místo Nikol Dimitrovová

3. místo Hana Kupková

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje ZPMG - 5.5.2013, Břeclav

0. kategorie B, 2007 a mladší  (30 závodnic)

2. místo Adéla Kurzová - nejvyšší známka za akrobacii

4. místo Matylda Kalkusová

0. kategorie A, 2006 (19 závodnic)

4. místo Nella Foukalová

1. kategorie 2004,2005 (39 závodnic)

21. místo Kateřina Michalisková

23. místo Kristýna Jiroušková

24. - 25. místo Kristýna Gallinová

28. místo Veronika Paulíková

3. kategorie 2000,2001 (22 závodnic)

11. místo Nikol Dimitrovová

19. místo Hana Kupková

Okresní přebor - 24.4.2013, Veselí nad Moravou

Tři kyjovské gymnastky ve středu 24.4. vybojovaly ve Veselí nad Moravou titul Okresní přebornice pro rok 2013 !

A to: Adélka Kurzová v 0. kategorii 2007 a mladší, Nellinka Foukalová v 0. kategorii 2006 a Kristýnka Jiroušková v 1. kategorii.

Stříbrné medaile si odváží Anička Paulíková a Kačka Michalisková, bronzovou medaili Matylda Kalkusová. Všechna děvčata postupují na oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje 5.5. 2013. Svůj postup na oblast si vybojovala i Kristýnka Gallinová a Eliška Horehleďová. První náhradnicí je Žanetka Machálková. Závodu se zúčastnilo 48 závodnic. VELKÁ GRATULACE !!!!

 

0. kategorie C, 2008 (8 závodnic)

2. místo Anna Paulíková

6. místo Victoria Mokolo

7. místo Amálie Válková

0. kategorie B, 2007 (15 závodnic)

1. místo Adéla Kurzová - postup na oblast

3. místo Matylda Kalkusová - postup na oblast

5. místo Žaneta Machálková - 1. náhradice postupu na oblast

6. místo Antonie Gazaňová

8. místo Apolonie Lebdušková

9. místo Sára Kaletová

11. místo Eliška Mořická

0. kategorie A, 2006 (10 závodnic)

1. místo Nella Foukalová - postup na oblast

6. místo Alice Zlámalová

8. místo Nela Sedlářová

10. místo Mabel Hošková

1. kategorie, 2004 a 2005 (15 závodnic)

1. místo Kristýna Jiroušková - postup na oblast

2. místo Kateřina Michalisková - postup na oblast

5. místo Kristýna Gallinová - postup na oblast

6. místo Eliška Horehleďová - postup na oblast

7. místo Veronika Paulíková

Žďárská pampeliška - 20.4.2013, Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou - V sobotu 20.4.2013 jsme se vydali na Vysočinu do Žďáru nad Sázavou na závod Žďárské pampelišky. Ve sportovní hale, kde všichni museli mít přezůvky a bedlivě na to dohlížel pan vrátný :-) jsme se zúčastnili závodu po třech letech. V oslabené sestavě se dařilo všem holčičkám. Anička Paulíková si zacvičila obě sestavy, nebojí se bez náčiní a umístila se těsně pod stupněm vítězů. Matylda Kalkusová se svým 8. místem se definitivně usadila v první desítce a rozhodčí s ní prostě musí počítat! Kačka Michalisková nám již dlouho dělá velkou radost a čeká na svou první medaili v nové kategorii. Kristýnka Jiroušková opravila chyby z minulého závodu, ale stále se ještě u rozhodčích nezařadila na první příčky. Veronika Paulíková poprvé porazila svou velkou kamarádku a rivalku Kristýnku Gallinovou, ale to jen díky Kristýnčiné chybě ve švihadle. I přesto Verča byla velmi spokojená. Poděkování patří Michaliskovým za natáčení všech závodnic a Kalkusovým, že bezpečně dovezli trenérku a rozhodčí tam i zpět. A tak návštěv "mekáče" na zpáteční cestě byla velkou odměnou! Pomalu a jistě se nám blíží okresní a oblastní přebor. Doufáme v úspěch našeho oddílu a hodonínského okresu na těchto závodech :-)

0. kategorie C, 2008 a ml. (6 závodnic)

4. místo Anna Paulíková

0. kategorie B, 2007 ( 18 závodnic)

8. místo Matylda Kalkusová

1. kategorie B, 2005 ( 32 závodnic)

10. místo Kateřina Michalisková

1. kategorie A, 2004 ( 26 závodnic)

9. - 10. místo Kristýna Jiroušková

18. - 19. místo Veronika Paulíková

20. místo Kristýna Gallinová

Přerovská stužka - 14.4.2013, Přerov

PŘEROVSKÁ STUŽKA - V neděli 14.4., do mrazivého rána v Přerově, se vypravila malá skupinka našich závodnic. Přivítala nás krásná hala s kobercem splňující mezinárodní parametry. Pro děvčátka to byla premiéra, zacvičit si jako velké závodnice. Nejlépe se z celou novou situací vypořádala Adélka Kurzová, která získala svou letošní medaili a to bronzovou v 0. kategorii B. Matyldě chybělo k medaili 0,15 bodu. A cesta vzhůru u ní stále pokračuje :-) Kačka Michalisková nezklamala a opět se umístila v první polovině startovního pole. Nejistota provedení je stále znát a moc nás mrzí nízká známka za švihadlo. Kristýnka Gallinová zajela standardní závod a je vidět, že se moc těší až opustí tuto kategorii a vrhne se na obruč. Kristýnka Jiroušková 2x přešlápla závodní plochu a závod byl pro ni ztracený.Děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci  a řádné plnění pokynů trenérek. A teď hurá do Žďáru !!! :-) 

0. kategorie B, 2007 (9 závodnic)

3. - 4. místo Adéla Kurzová

5. místo Matylda Kalkusová

1. kategorie B, 2005 ( 25 závodnic)

13. místo Kateřina Michalisková

1. kategorie A, 2004 ( 12 závodnic)

9. - 10. místo Kristýna Jiroušková

11. místo Kristýna Gallinová

Břeclavský sněhulák - 6.4.2013, Hodonín

BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK - V sobotu 6.4. se tentokrát do Hodonína vypravila početná skupina děvčat na závod Břeclavský sněhulák. Vzhledem k vysokému počtu závodnic, byl závod uskutečněn v hodonínské hale TeZa. 15 oddílů z celé ČR v 10 kategoriích s celkovým počtem 217 závodnic. Kyjovské gymnastky se zúčastnily 7 kategorií, kdy na medaile to tentokrát nebylo, ale kromě dvou kategorií měla GyTa vždy úmístění v první desítce. Všechny se nevyvarovaly chyb, ale vrchol sezony nás teprve čeká a  zazávodit si s nejlepšími je vždy ponaučením a postrčením vpřed.  Anička Paulíková si popletla strany v cibulence a tak ze čtvrtého místa spadla na osmé. Pro Amálku Válkovou, Toničku Gazaňovou, Apolenku Lebduškovou a Žanetku Machálkovou to byl první závod a tak si poprvé vyzkoušely nabitou halu a bouřlivý potlesk svých nejbližších. Adélka  Kurzová po špatně zajeté akrobě obsadila osmé místo a Matylda Kalkusová  se polepšila o tři místa oproti Brnu a patří ji velká pochvala. Eliška Horehleďová opět s úsměvem a přehledm zajela mravenečka a začíná se v nové kategorii cítit jako doma. Kačce Michaliskové se už tolik nedařilo a mraveneček nevyšel - pád ze svíčky a provedení celé sestavy ji stálo místo na bedně. Nervozita velkého závodu poznamenala i "velké" mravenečky Kristýnky a Verču a tak mají co dohánět do dalších závodů.  Závod v 0. kategorii probíhal na třech kobercích najednou a 1. kategorie na dvou kobercích najednou, proto jsem uvítali pomoc rodičů a velký dík patří Radce Horehleďové, Kamile Paulíkové a Milanu Jirouškovi za pomoc a morální podporu děvčat. DĚKUJEME ! Odpolední závod byl premiérou pro Nikču a Hanču ve 3. kategorii. Nervozita by se dala krájet, ale obě neudělaly větší chybu a pokud dosáhnou jistotu v provedení a vyladí prvky obtížnosti mají velkou šanci uspět v dalších závodech. Tak jim - nám držte pěsti :-) :-) :-) 

0. kategorie C, 2008 ( 15 závodnic)

8. místo Anna Paulíková

15. místo Amálie Válková - první start

0. kategorie B, 2007 (27 závodnic)

8.-9. místo Adéla Kurzová

15. místo Matylda Kalkusová

24. místo Antonie Gazaňová - první start

25. místo Apolónie Lebdušková - první start

27. místo Žaneta Machálková - první start

0. kategorie A, 2006 (25 závodnic)

24. místo Kristýna Bužková - první start

25. místo Alice Zlámalová - první start

1. kategorie, 2005 pouze BN (25 závodnic)

7. místo Eliška Horehleďová

1. kategorie, 2005 (15 závodnic)

8. místo Kateřina Michalisková

1. kategorie, 2004 (28 závodnic)

12.- 14. místo Kristýna Jiroušková

23.-24. místo Kristýna Gallinová

25. - 26. místo Veronika Paulíková

3. kategorie, 2000 a 2001 (33 závodnic)

23. místo Nikol Dimitrovová - první start v nové kategorii

32. místo Hana Kupková - první start v nové kategorii

BABY CUP - 23.3.2013, Brno

BABY CUP - 23.3.2013 v Brně byl prvním závodem v jarní sezoně jednotlivkyň. Všechna děvčata předvedla výborný výkon a obsadila první desítku všech kategorií, kterých se zúčastnila. Celkem startovalo 91 závodnic ze 16 oddílů. Nejvíce překvapila Eliška Horehleďová, která vybojovala 5. - 6. místo bez náčiní 1. kategorie. Byla to její premiéra a v novém trikotu, který ji ušila maminka, získala nejvyšší umístění své závodní kariéry. Zkušenější kamáradky si zacvičily i švihadlo. Kristýna Jiroušková měla druhé nejlepší bez náčiní, ale po moc nezdařené sestavě se švihadlem si odváží 7. - 8. místo. Kristýnka je velkou nadějí v této kategorii a pokud se jí podaří sestavy vypilovat má velkou naději postoupit na Mistrovství ČR. Kristýnka Gallinová zajela svůj standardní výkon a obsadila 13. místo. Svou premiéru měla i Kačka Michalisková a zacvičila výborně, obsadila 14. místo. Doufáme její posun výš v dalších závodech. V 0. kategorii A obsadila 6. místo Nelinka Foukalová, která si proplakala příjezd na závod, což jí moc nepřidalo a 8. místo Adélka Kurzová, která bohužel spadla v akrobacii a ze třetího místo spadla dolů. Svoji premiéru měla i Matylda Kalkusová, která zacvičila tak, jako by závodila každý den a ve velké konkurenci obsadila 19. místo a za sebou nechala ještě 7 závodnic. Tento závod byl pro trenérky velkým milým překvapením. Ukázalo se, že nám pomohly společné skladby na podzim, kdy děvčátka měla více závodů a hodiny trávené v tělocvičně. Gratulujeme všem za hezké výkony ! 

0. kategorie A, 200ž a 2007 (26. závodnic)

6. místo Nella Foukalová

8. místo Adéla Kurzová

19. místo Matylda Kalkusová - první start

1. kategorie B, 2005 pouze BN ( 24. závodnic)

5. - 6. místo Eliška Horehleďová - první start v nové kategorii

1. kategorie A, 2004 a 2005 ( 25. závodnic)

7. - 8. místo Kristýna Jiroušková

13. místo Kristýna Gallinová

14. místo Kateřina Michalisková - první start v nové kategorii

 

2012

Břeclavský pohár - 9.12.2012, Břeclav

I. kategorie linie B, 2003 a mladší

12. místo skladba "Poprvé"

VI. kolo Českomoravského poháru - 9.12.2012, Břeclav

I. kategorie linie B, 2003 a mladší

11. místo skladba "Poprvé"

Vánoční líšeňský pohár - 1.12.2012, Brno

I. kategorie naděje mladší, 2003 a mladší

7. místo skladba " Poprvé"

Trojice, 2001 a mladší

5. místo - "Pirátky" Nikča, Hanča, Lada - 1.start

III. kolo Českomoravského poháru - 18.11.2012, Brno

I. kategorie linie B, 2003 a mladší

16. místo skladba " Poprvé"

Brněnský drak - 18.11.2012, Brno

I. kategorie linie B, 2004 a mladší

13. místo skladba "Poprvé"

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje ve společných skladbách linie B - 11.11.2012, Břeclav

I. kategorie 2003 a mladší

10. skladba "Poprvé" - K. Gallinová, V. Paulíková, K. Michalisková, E. Horehleďová, N. Foukalová, A. Kurzová - 1. závod v historii oddílu

foto + video na našich stránkách na facebooku

Černovické lízátko - 2.6.2012, Brno

O. kategorie C 2006 a mladší ( pouze jedna sestava )

2. Anna Paulíková, nejmladší závodnice 2008

O. kategorie B 2006 a mladší

2. Klaudie Indruchová

O. kategorie A 2005

8. Eliška Horehleďová

14. Aneta Jurigová

I. kategorie

11. Kristýna Jiroušková

12. Kristýna Gallinová

19. Veronika Paulíková

II. kategorie

2. Nikol Dimitrovová

6. Lada Přikrylová

9. Hana Kupková

13. Veronika Šlapalová

Oblastní přebor Jihomoravské a Zlínské oblasti - 26.5.2012, Brno

O. kategorie B 2006 a mladší

1. Klaudie Indruchová - oblastní přebornice

7. Nella Foukalová

O. kategorie A 2005

11. Kateřina Michalisková

16. Eliška Horehleďová

I. kategorie 2003,2004

16. Kristýna Jiroušková

30. Kristýna Gallinová

32. Veronika Paulíková

II. kategorie 2002,2001

6. Nikol Dimitrovová - náhradnice MČR

11. - 12. Lada Přikrylová

24. Hana Kupková

Pohár města Kyjova aneb Jarní skotačení - 12.5.2012, Sobůlky

O. kategorie C - 2007 a mladší

1. Adéla Kurzová

10. Matylda Kalkusová

11. Anna Paulíková

O. kategorie B - 2006

4. Klaudie Indruchová

5. Nella Foukalová

12. Alice Zlámalová

O. kategorie A - 2005

2. Kateřina Michalisková

11. Eliška Horehleďová

12. Aneta Jurigová

13. Valentina Jandorová

15. Vanesa Něničková

18. Kristýna Ševelová

I. kategorie A - 2003,2004

6. Kristýna Jiroušková

8. Kristýna Gallinová

10. Veronika Paulíková

II. kategorie

3. Nikol Dimitrovová

4. Lada Přikrylová

5. Hana Kupková

Okresní přebor - 12.5,.2012, Sobůlky

O. kategorie B - 2006 a mladší

2. Adéla Kurzová

3. Klaudie Indruchová

4. Nella Foukalová

10. Matylda Kalkusová

11. Alice Zlámalová

12. Anna Paulíková

O. kategorie A - 2005

2. Kateřina Michalisková

6. Eliška Horehleďová

7. Aneta Jurigová

8. Valentina Jandorová

10. Vanesa Něničková

13. Kristýna Ševelová

I. kategorie

2. Kristýna Jiroušková

4. Kristýna Gallinová

5. Veronika Paulíková

Oddílové přebory - 1.5.2012, Kyjov

O.kategorie B - 2006 a mladší

1. místo - Klaudie Indruchová

2. místo - Nella Foukalová

3. místo - Anna Paulíková

4. místo - Alice Zlámalová

5. místo - Matylda Kalkusová

6. místo - Pavlína Jordánová

7. místo - Sofie Kepeňová

8. místo - Tereza Duroňová

9. místo - Petra Kremzová

10. místo - Vanesa Bavlnková

O. kategorie A - 2005

1. místo - Kateřina Michalisková

2. místo - Aneta Jurigová

3. místo - Eliška Horehleďová

4. místo - Valentina Jandorová

5. místo - Kristýna Ševelová

6. místo - Vanesa Něničková

1. kategorie - 2004

1. místo - Kristýna Jiroušková

2. místo - Kristýna Gallinová

3. místo - Veronika Paulíková

2. kategorie - 2001

1. místo - Nikol Dimitrovová

2. místo - Lada Přikrylová

3. místo - Hana Kupková

4. místo - Veronika Šlapalová

Zlínský střevíček - 28.4.2012, Zlín

O. kategorie D - 2008 a mladší

2. místo - Anna Paulíková

O. kategorie B - 2006

1. místo - Klaudie Indruchová

O. kategorie A - 2005

1. místo - Kateřina Michalisková

7. místo - Valentina Jandorová

8. - 9. místo - Eliška Horehleďová

1. kategorie A - 2003, 2004

5. místo - Kristýna Gallinová

6. místo - Veronika Paulíková

2. kategorie - 2001

2. místo - Nikol Dimitrovová

4. místo - Lada Přikrylová

7. místo - Hana Kupková

Baby CUP - 31.3.2012, Brno

O. kategorie B - 2006 a mladší

6. místo - Adéla Kurzová, nejmladší závodnice závodu

8. místo - Klaudie Indruchová

O. kategorie A - 2005

10. místo - Kateřina Michalisková

21. místo - Aneta Jurigová

I. kategorie B - pouze BN

13. místo - Veronika Paulíková

I. kategorie A - 2003,2004

16. místo - Kristýna Jiroušková

19. místo - Kristýna Gallinová

II. kategori - 2001,2000

3. místo - Nikol Dimitrovová

13. místo - Hana Kupková

Břeclavský sněhulák - 24.3.2012, Břeclav

O. kategorie C - 2007 a mladší

3. místo - Adéla Kurzová

11. místo - Anna Paulíková, nejmladší závodnice závodu a 1. start

O. kategorie B - 2006

10. místo - Nella Foukalová, 1. start

11. místo - Klaudie Indruchová, 1.start

O. kategorie A - 2005

17. místo - Kateřina Michalisková

25. místo - Eliška Horehleďová

I. kategorie A - 2003 - 2004

26. místo - Kristýna Jiroušková

27. místo - Kristýna Gallinová

28. místo - Veronika Paulíková

II. kategorie - 2001 - 2002

7. místo - Nikol Dimitrovová

10. místo - Lada Přikrylová

24. místo - Hana Kupková - 1. start

25. místo - Veronika Šlapalová - 1.start

2011

Veselská stuha - 28.5.2011, Veselí nad Moravou

O. kategorie C - 2006 a mladší

1. místo - Adéla Kurzová

O. kategorie B - 2005

7. místo - Eliška Horehleďová

O. kategorie A - 2004

7. místo - Kristýna Gallinová

8. místo - Kristýna Jiroušková

9. místo - Veronika Paulíková

Černovické lízátko - 21.5.2011, Brno

O. kategorie B - 2005 a mladší

8. místo - Kateřina Michalisková

11. místo - Adéla Kurzová, roč. 2007 - nejmladší závodnice

O. kategorie A - 2004

8. místo - Kristýna Gallinová

9. místo - Kristýna Jiroušková

14. místo - Veronika Paulíková

II. kategorie

14. místo - Nikol Dimitrovová

 

Oblastní přebor Jihomoravského a Zlínského kraje - 15.5.2011, Brno

O. kategorie B - 2005 a mladší  - 28 závodnic

16. místo - Kateřina Michalisková

O. kategorie A - 2004 - 23 závodnic

8. - 9. místo - Kristýna Gallinová

11. - 12. místo - Kristýna Jiroušková

II. kategorie - 2000-2001 - 27 závodnic

6. - 8. místo - Nikol Dimitrovová a možný postup na Mistrovství ČR

Zlínský střevíček - 7.5.2011, Zlín

O. kategorie D - 2007

1. místo - Adéla Kurzová

O. kategorie B - 2005

10. místo - Kateřina Michalisková

O. kategorie A - 2004

7. místo - Kristýna Gallinová

10. místo - Kristýna Jiroušková

19. místo - Veronika Paulíková

II. kategorie B - 2001

4. místo - Nikol Dimitrovová

Oddílové přebory - 5.5.2011, Kyjov

O. kategorie B - 2005 a mladší

1. místo - Adéla Kurzová

2. místo - Eliška Horehleďová

3. místo - Kateřina Michalisková

4. místo - Kristýna Ševelová

5. místo - Kristýna Bužková

O. kategorie A - 2004

1. místo - Kristýna Gallinová

2. místo - Kristýna Jiroušková

3. místo - Veronika Paulíková

4. místo - Tereza Matyášová

II. kategorie

1. místo - Nikol Dimitrovová

2. místo - Lada Přikrylová

Pohár města Kyjova v moderní gymnastice tentokrát jako Slet čarodějnic - 30.4.2011, Sobůlky

O. kategorie C - 2006 a mladší

3. místo - Adéla Kurzová

6. místo - Kristýna Bužková

O. kategorie B - 2005

7. místo - Kateřina Michalisková

12. místo - Eliška Horehleďová

13. místo - Kristýna Ševelová

14. místo - Aneta Jurigová

0. kategorie A - 2004

6. místo - Kristýna Gallinová

8. místo - Kristýna Jiroušková

11. místo - Veronika Paulíková

II. kategorie B

4. místo - Nikol Dimitrovová

Baby Cup - 3.4.2011, Brno

O. kategorie C - 2006 a mladší

9. místo - Adéla Kurzová

O. kategorie A - 2004, 2005

11. - 14. místo - Kristýna Gallinová

18. místo - Kristýna Jiroušková

29. místo - Veronika Paulíková

II. kategorie - 2000,2001

20. místo - Nikol Dimitrovová

24. místo - Lada Přikrylová

Břeclavský sněhulák - 5.3.2011, Břeclav

O. kategorie B - 2005

19. místo - Kateřina Michalisková

0. kategorie A - 2004

10. místo - Kristýna Gallinová

15. místo - Kristýna Jiroušková

21. - 22. místo - Veronika Paulíková

2010

Veselská stuha - 6.11.2010

O. kategorie A - 2004, BN + AKR

3. místo - Kristýna Gallinová

5. místo - Kristýna Jiroušková

I. kategorie - 2001, BN + ŠV

5. místo - Nikola Dimitrovová

7. místo - Lada Přikrylová

Krajský přebor Jihomoravského a Zlínského kraje - 23.5.2010

Krajský přebor obou krajů se uskutečnil v tělocvičně VSK Univerzity Brno, děvčata kyjovské gymnastiky se v konkurenci nejlepších děvčat neztratila a okres Hodonín reprezentovala výborně. Na výkonu byla vidět lehkost cvičení a kvalitní příprava během celého roku pod vedením zkušenných trenérek oddílu.

O. kategorie B - 2004, BN + AKR

8. místo - Kristýna Gallinová

9. místo - Kristýna Jiroušková                                      z 20 závodnic

I. kategorie - 2001 a 2002, BN + ŠV

18. místo - Nikol Dimitrovová

19. místo - Lada Přikrylová                                          ze 45 závodnic

 

Černovické lízátko, Brno - 9.5.2010

O. kategorie B - 2004, BN + AKR

4. místo - Kristýna Gallinová

11. místo - Kristýna Jiroušková

Žďárská sněženka, Žďár nad Sázavou - 25.4.2010

O. kategorie C - 2005, BN + AKR

8. místo - Monika Pulpánová

O. kategorie B - 2004, BN + AKR

4. - 6. místo - Kristýna Gallinová

8. - 9. místo - Kristýna Jiroušková

I. kategorie 2001,2002, BN + ŠV

8. místo - Nikol Dimitrovová

10. místo - Lada Přikrylová

Břeclavský sněhulák, Břeclav - 27.3.2010

O. kategorie C - 2005, BN + AKR

14.místo - Monika Pulpánová

O. kategorie B - 2004, BN + AKR

4. místo - Kristýna Gallinová

5. místo - Kristýna Jiroušková

I. kategorie 2001,2002 - BN + ŠV

8. - 10. místo - Nikol Dimitrovová

8. - 10. místo - Lada Přikrylová

Baby Cup, Brno - 23.1.2010

O. kategorie C - 2003 a mladší, pouze BN

3. místo - Kristýna Gallinová

7. místo - Monika Pulpánová

8. místo - Kristýna Jiroušková

I. kategorie A - 2001 a 2002, BN + ŠV

11. místo - Nikola Dimitrovová

 

2009

Černovické lízátko - 6.6.2009

I. kategorie 2000 - 2001

17. místo - Nikola Dimitrovová

18. místo - Lada Přikrylová   z  39 závodnic

Oblastní přebor jihomoravského a zlínského kraje - 24.5.2009

O. kategorie A - 2002

18. místo - Terezie Šalomounová z 27 závodnic

Terka doplatila na špatné rozlosování, kdy startovala po vítězce soutěže. Rozhodčí proto volili nižší známky. V tělocvičně se špatným ozvučením se ze situací výborně vypořádala a nezklamala. A to s velkou podporou rodičů a oblíbeného plyšáka :-).

I. kategorie 2000 - 2001

29. místo - Nikol Dimitrovová

30. místo - Lada Přikrylová        z 46 závodnic

Obě děvčata jsou narozena na podzim a patřily mezi nejmladší závodnice v této kategorii. Výborně zacvičily sestavu bez náčiní, švihadlo se vůbec nepovedlo. Provedení bylo velmi nízké, ale obě cvičily sestavu podruhé na soutěži a necelý měsíc ji umí. Generálka na příští rok se vydařila, za rok to bude o mnoho lepší. To jsme si slíbili všichni společně !

Okresní přebor - 11.5.2009

O. kategorie A - 2002

4. místo - Terezie Šalomounová

I. kategorie 2000 - 2001

2. místo - Lada Přikrylová

3. místo - Nikol Dimitrovová

6. místo - Sylvie Cahlíková

Zlínský střevíček - 18.4.2009

O. kategorie A - 2002

11. místo - Terezie Šalomounová

I. kategorie A - 2001 - pouze bez náčiní

3. místo - Nikol Dimitrovová

5. místo - Lada Přikrylová

9. místo - Sylvie Cahlíková

Břeclavský sněhulák - 21.3.2009

O.kategorie A - 2002

10. místo - Nina Kolaříková

14. místo - Terezie Šalomounová

I. kategorie A - 2001 - pouze bez náčiní

2. místo - Nikol Dimitrovová

4. místo - Lada Přikrylová

8. místo - Sylvie Cahlíková

2008

Oblastní přebor JM + ZL kraje ZPMG - 25.5.2008

O. kategorie B - 2002 a mladší

5. místo - Terezie Šalomounová

10. místo - Nina Kolaříková

O. kategorie A - 2001

4. místo - Sylvie Cahlíková - nejlepší sestava bez náčiní soutěže !

8. místo - Lada Přikrylová

9. místo - Nikola Dimitrovová

I. kategorie - 1999 - 2000

21. místo - Alžběta Cutáková

Oblastní přebor JM + ZL kraje I. VTp - 18.5.2008

I. VTp

14. místo - Leona Machálková

18. místo - Nicola Rotterová

O černovické lízátko - 17.5.2008

O. kategorie B

4. místo - Nina Kolaříková

O. kategorie A

4. místo - Lada Ppřikrylová

7. - 8. místo - Sylvie Cahlíková

9. místo - Nikola Dimitrovová

Pohár města Kyjova - 10.5.2008

O. kategorie B

7. místo - Terezie Šalomounová - ŠSK Kyjov

9. místo - Nina Kolaříková - ŠSK Kyjov

11. místo - Natálie Hálová - ŠSK Kyjov

12. místo - Iva Antlová - ŠSK Kyjov

13. místo - Simona Slivková - ŠSK Kyjov

14. místo - Natálie Mikesková - ŠSK Kyjov

15. místo - Sára Šošovičková - ŠSK Kyjov

O. kategorie A

 

 

6. místo - Nikola Dimitrovová - ŠSK Kyjov

 

7. místo - Lada Přikrylová - ŠSK Kyjov

11. místo - Adéla Chromá - ŠSK Kyjov

12. místo - Tamara Polášková - ŠSK Kyjov

I. kategorie

12. místo - Alžběta Cutáková - ŠSK Kyjov

19. místo - Anežka Přibylová - ŠSK Kyjov

I. VTp

 

7. místo - Leona Machálková - ŠSK Kyjov


11. místo - Nicola Rotterová - ŠSK Kyjov

 

 

 Okresní přebor ZPMG + VTp - 6.5.2008

O. kategorie B ZPMG

2. místo - Terezie Šalomounová - postup na oblastní přebor

4. místo - Nina Kolaříková - postup na oblastní přebor

5. místo - Natálie Hálová

10. místo - Iva Antlová

11. místo - Klára Roháčová

O. kategorie A ZPMG

3. místo - Sylvie Cahlíková - postup na oblastní přebor

5. místo - Lada Přikrylová - postup na oblastní přebor

6. místo - Nikola Dimitrovová - postup na oblastní přebor

I. kategorie

2. místo - Alžběta Cutáková - postup na oblastní přebor

4. místo - Kristýna Roháčová

I. VTp

1. místo - Leona Machálková - okresní přebornice pro rok 2008 a postup na oblastní přebor

4. místo Nicola Rotterová - postup na oblastní přebor

Přerovská stužka - 13.4.2008

O.kategorie B ZPMG

6.místo - Terezie Šalomounová

9.místo - Nina Kolaříková

O.kategorie A ZPMG

5. místo - Sylvie Cahlíková

7. místo - Lada Přikrylová

9. místo - Nikol Dimitrovová

Závod proběhl za znevýhodněných podmínek pro Ladu Přikrylovou, kdy ji při sestavě bez náčiní byl dán povel "cvič" - ten platí pro akrobacii a při sestavě akrobatické jí byla puštěna hudba. Po poradě trenérky Petry Turečkové a rozhodčí Marcely Turečkové a nevybíravého a arogantního chování hlavní rozhodčí TJ Spartak Přerov, kdy na dotaz M. Turečkové, jak bude postupovat v případě Lady odpověděla: " Když se Vám to nelíbí, nemuseli jste jezdit "jsme závod předčasně opustili. Je nám líto všech událostí, které se staly a doufáme, že se více nebudou opakovat. Nenechme se odradit od další práce, kterou všechny děláme ve svém volném čase, bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.

Děkuji všem rodičům za trpělivost a jménem oddílu se Vám omlouvám za chování druhých........ !!!

Břeclavský sněhulák - 2.3.2008

O.kategorie B ZPMG

11. místo - Terezie Šalomounová

13. místo - Nina Kolaříková

O. kategorie A ZPMG

8. místo - Sylvie Cahlíková

13. místo - Lada Přikrylová

I. kategorie B

10. místo - Anežka Přibylová

I. kategorie A

11. místo - Alžběta Cutáková

 

2007

Břeclavský sněhulák - 4.3.2007 - Břeclav

kategorie O.A.

9. místo - Lada Přikrylová

kategorie I.A.

12. místo - Veronika Vávrová

Velikonoční perníček - 14.4..2007 - Břeclav

III.VTp

30. místo - Anna Svobodová

II.VTp

19. místo - Nicola Rotterová

I. VTp

11. místo - Leona Machálková

Okresní přebor VTp - 15.4.2007

III. VTp

3. místo - Anna Svobodová - postup na oblastní přebor JM + ZL kraje

II. VTp

2. místo - Nicola Rotterová - postup na oblastní přebor JM + ZL kraje

I. VTp

2. místo - Leona Machálková - postup na oblastní přebor JM + ZL kraje

Okresní přebor ZPMG - 30.4.2007 - Veselí nad Moravou

Kategorie O.A.

2. místo - Anežka Přibylová - postup na oblastní přebor JM + ZL kraje

Kategorie O.B.

2. místo - Sylvie Cahlíková - postup na oblastní přebor JM + ZL kraje

7. místo - Lada Přikrylová

9. místo - Nina Kolaříková

Katergorie I.

1. místo - Veronika Vávrová - okresní přebornice 2007 - postup na oblastní přebor JM + ZL kraje

Kohoutovický - Mantila Gym Cup - 5.5.2007 - Brno

Kategorie O.C.

3. místo - Sylvie Cahlíková

8. místo - Nina Kolaříková

9. místo - Terezie Šalamounová

II. VTp

12. místo - Nicola Rotterová

Oblastní přebor ZPMG - 8.5.2007 - Brno

Kategorie O.A.

12. místo - Anežka Přibylová

Kategorie O.B.

9. místo - Sylvie Cahlíková

Kategorie I.

8. místo - Veronika Vávrová

Oblastní přebor III. a I. VTp - 19.5.2007 - Břeclav

III. VTp

22. místo - Anna Svobodová

I. VTp

14. místo - Leona Machálková

Oblastní přebor II. VTp - 20.5.2007 - Brno

II. VTp

21. místo - Nicola Rotterová

Kostický přátelák - 3.11.2007 - Kostice

Kategorie D - dvojice

5. místo - Leona Machálková + Nicola Rotterová - obruče

 

 

 

2012

 

Kontakt

Gymnastický a taneční klub Kyjov, z.s.

sídlo spolku:
Kollárova 224/6
697 01 Kyjov

datová schránka: e9t4cm9

tréninky:
tělocvična ZŠ J.A.Komenského, Újezd Kyjov
sportovní hala Sobůlky

tel: 776246330 předsedkyně klubu

gytakyjov@seznam.cz